Дослідження історії виникнення першого місяця весни - БЕРЕЗНЯ
Номер слайду 6
Пригріва весняне сонце. У рівчаках біжать струмки. Метушаться за вікном Клопітливі ластівки. Уже останній сніг розтанув. Тепло. Весело. Весна! Наталя Забіла
Номер слайду 7
В, вв, ов, вл, вм, вз, ав Дібрати спільнокореневі слова до слова весна Розібрати за будовою веснянка 4. Зробити звуко-буквений аналіз слова весняне 5. Метод-гра “Сенкан” Дванадцяте березня Класна робота
Номер слайду 8
Номер слайду 9
Розв'язати задачу, використовуючи метод “Прес” Мар'янка помандрувала в ліс і на невеликій галявині нарахувала 99 квіточок рясту: з них були рожеві, а решта – білі.
Номер слайду 10
це початкова форма дієслова; відповідає на запитання що робити? що зробити? неможливо визначити число, час, особу; закінчується на -ти, -ть; після них можуть стояти -ся, -сь. Наприклад: робити, ходити, вчитись.
Відредагувати текст, розмістити речення в певній послідовності, придумати заголовок. Дієслова неозначеної форми перетворити на дієслова теперішнього часу. Вони (сповіщати) про повернення зеленокосої весни. Тільки-но відлютували морози, відкружляли метелиці, а ці рослини (купатися) в лагідних сонячних променях. Одними з перших (зацвітати) в наших лісах проліски. Якщо їх багато поміж дубами і кленами, здається ніби (розливатись) блакитні озерця. Між двома продовгуватими зеленими листочками (підніматися) китичка з блакитними квітами.
Номер слайду 20
Розкодувати за значенням стрілок
Номер слайду 21
Розв'язати рівняння й дізнатися скільки налічується на сьогодні рецептів борщу ●
Номер слайду 22
Скласти рецепт приготування борщу, використовуючи дієслова неозначеної форми