Покупки, неправильні дієслова

Про матеріал
Робота з неправильними дієсловами з теми, розвиток у дітей уміння розуміти розмовну мову завдяки перегляду відеороликів, розвиток навичок діалогічного мовлення
Перегляд файлу

Урок з англійської мови у 5 класі

Вчитель. Кушнарьова Т.І.

 

Тема. Робота з лексикою та граматикою з теми «Покупки, їжа». Робота з неправильними дієсловами

Мета. Закріпити знання ЛО з теми; продовжити роботу з неправильними дієсловами з теми та повторити дієслова, які вивчалися; розвивати у дітей уміння розуміти розмовну мову завдяки перегляду відеороликів; розвивати навички діалогічного мовлення; виховувати у дітей повагу до однокласників

Наскрізна змістова лінія: підприємливість(діти шляхом складання діалогів вчаться розраховуватись у магазинах), громадянська відповідальність (лінгвістичні та комунікативні навички, навички співпраці)

 

Хід уроку

I.Привітання. Повторення лексичних одиниць з теми.

Teacher. Good morning, children

Students. Good morning, teacher

II. Робота з відео.

Teacher. Now we are going to watch the video.

Перед роботою діти читають та перекладають слова, які можуть викликати складнощі при виконанні завдань

denim

З джинсового матеріалу

What size does he take?

Який розмір він носить

discount

Знижка

Teacher. You are going to watch this video two times

 Діти дивляться відео два рази. Після першого перегляду діти роблять завдання true or false

True or false

1. This is a clothes shop True

2.There are three persons in the shop false

3. She wants to buy a present for her sister false

4. She doesn’t want to buy a T-shirt True

5. She likes a denim jacket  True

6.Her brother takes a big size false

7. The denim jacket costs four euros  false

8.There is a discount today True

9. The jacket costs fifty euros with discount false

10.She doesn’t buy a jacket false

Після другого перегляду діти відповідають на питання

Techer. Now let’s answer the questions

Answer the questions

1.Is she in the clothes shop? Yes, she is

2. Does she want to buy a jacket for her brother? Yes, she does

3. How much does the jacket cost without(без) discount? It costs 50 euros

4. How much does it cost with discount? It costs 40 euros

5.Does she like this jacket? Yes, she does

III. Робота з лексичними одиницями. Дітям необхідно вставити слово, яке підходить за змістом

Teacher. Let’s complete the sentences. We must choose an appropriate shop

1. In the music shop you can buy drums

2. In the café you can eat

3. In the book shop you can buy a book

4. In the sports shop you can buy a ball

5. In the shoe shop you can buy shoes

6. In the music shop you can buy CDs

7. In the clothes shop you can buy trousers

8. In the toy shop you can buy a doll

IV.Робота зі схемою. На екрані телевізора зображений торговий центр. Діти повинні сказати та написати де знаходяться магазини.

Teacher. We have got the picture of the mall. Let’s describe this mall

Warming-up. Head and shoulders

V.Говоріння. На дошці написаний приклад: The father of my mother is my grandfather. У кожного учня є свій член родини. Він повинен пояснити хто це. Діти заносять у таблицю відповідь. Після того, як діти впорались із завданням звіряються відповіді

Teacher. Look at the blackboard. We have got the explanation of the word “grandfather”. You have your own member of the family and you must explain who is he or she.

VI.Робота з неправильними дієсловами. Діти дивляться відео, на якому неправильні дієслова, але на екрані лише початкова форма цих дієслів. Вони повинні назвати неправильні форми цих дієслів

Teacher. We are going to watch the video. There are irregular verbs in this video, we must say the forms of these verbs

6.2.Учні заповнюють таблицю неправильних дієслів

Teacher. Let’s complete the table of the irregular verbs

leave

left

left

залишати

lend

lent

lent

позичати

let

let

let

дозволяти

lie

lay

lain

лежати

lose

lost

lost

втрачати

make

made

made

робити

mean

meant

meant

означати

meet

met

met

зустрічати

pay

paid

paid

платити

put

put

put

покласти

6.3.Учні читають речення, у яких на вибір два дієслова. Вони повинні вибрати те дієслово, яке підходить за змістом та написати його у Past Simple

Teacher. You must choose one verb and put it in the Past Simple tense

1.They (pay/make) made the earring

2.It (lie/meet) lay on the floor

3.I mean/(leave) left the scarf in the lift

4.It (make/mean) meant that you must be outside

5.I (lend/meet) met my uncle

6.He (let/leave) let me to jump

7.We (pay/mean) paid 13 pounds

8.You (lend/let) lent me a lot of money

9.They (meet/put) put the mirror into the pocket

10.We (lose/pay) lost the game

VI. Складання міні-діалогів «У магазині» за зразком. Дітям пропонується діалог

Teacher. Let’s read and translate the dialogue. After that you must make your own dialogues

-Can I help you?

-I want to buy a ball. How much does it cost?

-It costs 2 pounds

- I give you 10 pounds

- Here’s your change(здача), 8 pounds

Після читання та перекладу діалогу учні отримують свій магазин та повинні скласти свої міні-діалоги

VII.Рефлексія. Діти згадують ЛО та неправильні дієслова, з якими вони працювали на цьому уроці

Teacher. Let’s repeat the verbs and words

Teacher. Now your hometask is WB p.81, verbs 50-60. Thank you very much and bye.

 

docx
Додано
31 січня 2019
Переглядів
866
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку