Сучасний інтернет – це інформаційний простір, контент якого сьогодні практично ніким не перевіряється та не фільтрується. Однак неякісні, фейкові публікації – далеко не єдина проблема, з якою можна зіткнутися під час роботи в мережі. Для недосвідченого користувача справжньою пасткою нерідко стають шахраї. Мова йде не лише про злам акаунтів, а й про підозрілі розсилки, кібербулінг, спам-пропозиції… Усе це несе в собі справжню загрозу, від якої досить складно захиститися.
Тож як організувати безпечний онлайн-простір? Як пояснювати учням підводні камені користування мережею? Про це говоритимемо на новій Всеукраїнській інтернет-конференції «Безпечний інтернет».
Для вас виступатимуть найкращі лектори:
- Анна Ленчовська – «Мережа чи пастка: погляд психологині на безпеку підлітків в інтернеті».
- Наталія Понежа – «Як учителю спілкуватися в (батьківських) чатах, (професійних) спільнотах, щоб не виглядати «цифровим динозавром»».
- Любов Цукор – «На допомогу вчителю: додаткові матеріали про безпеку в інтернеті».
- Юлія Батура – «Віртуальний імідж педагога: можливості та ризики інтернет-комунікації».
- Любов Найдьонова – «Цифрові ризики підлітків в умовах пандемії COVID-19».
- Інна Іванова – «Соцмережі: як не потрапити в халепу».
- Артем Гордєєв
Дізнайтеся про сучасні способи ошукання користувачів мережі та про те, як запобігти цьому. Долучайтеся до конференції та не забувайте ставити спікерам запитання – відповіді на них ви зможете дізнатися під час захопливої панельної дискусії.
Тож чекаємо на вас уже 6 лютого о 9:30. Буде цікаво! Реєструйтеся!
Щоб залишити свій коментар, необхідно зареєструватись.