Новини

МОН: освітянам можна видавати премії за дистанційну роботу

Працівники закладів освіти, які організовують та проводять заняття в умовах дистанційного навчання, можуть отримати надбавки за свою роботу. Таку відповідь надало МОН на звернення Профспілки працівників освіти і науки щодо можливості встановити додаткові виплати вчителям та викладачам за роботу, виконану в умовах дистанційного навчання. 

Як зазначають у МОН, відповідно до «Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти», оплата праці педагогічних працівників установ і закладів освіти провадиться виходячи із встановлених ставок заробітної плати (посадових окладів) з урахуванням підвищень, фактичного обсягу педагогічної роботи, доплат та надбавок.

Педагогам, які на час карантину були переведені на роботу в гнучкому та/або дистанційному режимі виплачувалася зарплата на загальних підставах з розрахунку заробітної плати, встановленої при тарифікації. При цьому керівники ЗО мають можливість установлювати працівникам конкретні розміри посадових окладів, а також доплат і надбавок до них (у межах зарплатного фонду). 

«Зокрема, працівникам закладів освіти, які проводять заняття в умовах дистанційного навчання, керівником закладу може бути встановлена надбавка за складність і напруженість у роботі у розмірі до 50 відсотків посадового окладу (ставки заробітної плати, тарифної ставки)».

Підписуйтесь на нас у Telegram https://t.me/naurok
Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!
Поширити у соціальних мережах
facebook viber telegram Twitter