27 квітня о 18:00Вебінар: Кольоротерапія: використання технології в роботі з учнями початкової школи
Новини

МОН створило для вчителів посібник із дистанційного навчання

Як організувати дистанційне навчання, які інструменти використати, як створити розклад, організувати зворотній зв'язок із учнями та як оцінити навчальні здобутки дітей – відповіді на всі ці запитання МОН пропонує знайти у своєму новому посібнику для вчителів «Організація дистанційного навчання в школі». 

Як стверджується,  посібнику узагальнено найкращі практики, які будуть корисними для педагогів не лише зараз, на етапі дистанційного навчання, а й потім, коли все повернеться у звичне русло. 

Посібник складається з двох частин. У першій розглянути загальні принципи та інструменти дистанційного навчання та пошинері вебресурси, а також наведено докладний опис інструментів для дистанційного навчання. Друга частина посібника присвячена налаштуванню режимів організації дистанційного навчання, порадам щодо формування розкладу та графіку роботи, а також організації навчання дітей з особливими освітніми потребами. 

Крім того, зараз МОН працює над оновлення Положення про дистанційне навчання – в основі документу буде досвід, отриманий під час карантину. Завантажити посібник можна за посиланням.

 

Підписуйтесь на нас у Telegram https://t.me/naurok
Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!
Поширити у соціальних мережах
facebook viber telegram Twitter