Новини

Пробне ЗНО-2022: оприлюднено графік проведення

УЦОЯО оприлюднило графік проведення пробного ЗНО у 2022 році. Участь у ньому дозволить школярам ознайомитися з організаційними умовами проведення тестування (як-от, із порядком доступу до пункту тестування і робочого місця, особливостями роботи із бланками відповідей тощо), структурою та змістом тестових зошитів, а також з’ясувати рівень своїх навчальних досягнень. Усе це допоможе уникнути зайвого хвилювання вже безпосередньо на ЗНО.

Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2022 триватиме у період із 5 по 22 січня 2022 року. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Отже, пробне тестування відбудеться:

  • 19 березня – з української мови, а також із української мови і літератури;
  • 26 березня – з історії України, з математики (та з математики рівня стандарту), з біології, з географії, з фізики, з хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької).

Зверніть увагу! В день проведення пробного ЗНО кожен зареєстрований учасник може скласти тест із одного навчального предмета.

Результати пробного ЗНО-2022 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі, буде оприлюднено на їхніх інформаційних сторінках 25 березня з української мови та української мови і літератури, 1 квітня – з інших навчальних предметів.

 

 

Підписуйтесь на нас у Telegram https://t.me/naurok
Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!
Поширити у соціальних мережах
facebook viber telegram Twitter