Новини

Уряд схвалив Національну стратегію державної молодіжної політики

Кабінетом міністрів України була схвалена Національна стратегія державної молодіжної політики до 2030 року. Вона забезпечить створення можливостей для української молоді бути конкурентоспроможною, брати участь у житті суспільства і робити свій внесок у подальший розвиток українського суспільства.

«Реалізація стратегії допоможе українській молоді бути свідомою, більш адаптованою до викликів сучасного світу, мати високий рівень життєстійкості, самостійності і спроможності. Для нас дуже важливо створювати всі належні умови для безпеки та здоров’я підростаючого покоління, впливати на його конкурентоспроможність, а також допомагати інтегруватися в українське суспільство та світ».

Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт

Планується, що молодь розвиватиме свою суб’єктність, а саме:

  • зростатиме з турботою про фізичне і психічне здоров’я з дитинства;
  • адекватно оцінюватиме загрози і реагуватиме на них, посилюватиме власну безпеку;
  • формуватиме компетентності для безпечного та гідного життя, розвитку і самореалізації у швидкоплинному та малопередбачуваному світі;
  • братиме участь у житті суспільства, територіальних громад і спільнот, впливатиме на рішення, що стосуються її життя.

Для реалізації стратегії необхідна спільна та скоординована діяльність органів державної влади та місцевого самоврядування у партнерстві з інститутами громадянського суспільства, установами та закладами, що працюють з молоддю, молодіжними центрами, фахівцями, що працюють з дітьми та молоддю, молодіжними працівниками, молодіжними консультативно-дорадчими органами, органами учнівського та студентського самоврядування, міжнародними організаціями, представниками роботодавців, бізнесу за безпосередньої участі молоді.

 

Підписуйтесь на нас у Telegram https://t.me/naurok
Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!
Поширити у соціальних мережах
facebook viber telegram Twitter