Розбираємося у перевагах інтернет-олімпіад.

Що спадає на думку, коли ми чуємо слово «Олімпіада»? Афіни (і не тільки!), олімпійський вогонь, спортсмени, золоті медалі… Але будь-яка причетна до школи людина знає, що олімпіади – це ще й інтелектуальні шкільні змагання зі складними (а іноді й надскладними) завданнями. На такі олімпіади потрапляють лише найкращі учні! Чи ті, хто здаються вчителям найкращими.

Змагання у всіх сферах життя, у тому числі й серед учнів, давно стали звичною справою, але чи справедливо, що у класичній шкільній олімпіаді можуть взяти участь лише обрані? А що робити іншим дітям? І тут на допомогу приходять онлайн-олімпіади від «На Урок»!

У чому ж полягають ключові переваги онлайн-олімпіад?

1. Взяти участь може кожен 

І відмінник, і той, кому вчитися складніше. Той, хто впевнений у своїх знаннях, і той, хто просто хоче себе перевірити. Немає жодних обмежень: хочеш взяти участь – бери! Якщо зазвичай на шкільні олімпіади ходять лише ті, кого відправляють туди вчителі, то для інтернет-олімпіади немає жодних обмежень. Щоб взяти у ній участь, навіть не обов’язково звертатися до вчителя.

2. Тренування

Що там не кажи, але багато хто зі школярів та їхніх батьків майже з першого класу починає думати про майбутнє ЗНО. І це дійсно нервова та ненайпростіша справа, до якої треба добре підготуватися. І олімпіади – чудовий спосіб це зробити! Зрештою, чим більше ми тренуємося, тим простіше подолати фінішну пряму.

3. Цікаві завдання

А ще взяти участь цікаво буде тим, хто терпіти не може стандартні завдання та шукає чогось більш оригінального. І справді, інтернет-олімпіади перевіряють не лише знання з предмету за програмою, а ще й загальну ерудицію, що не може не зацікавити. Так, автори завдань для шкільних олімпіад намагаються вигадати щось цікаве та нестандартне, але вони буквально змушені обходитися лише програмою.

4. Миттєвий результат

Ну хто у нашому надсучасному світі хоче чекати кілька місяців до оголошення офіційних результатів? Тим більше, що саме оголошення зовсім не урочисте, навпаки, інколи вчителю та учню доводиться добре постаратися, аби дізнатися, яке ж таки місце посіли учасники. І що найбільш неприємно, дізнатися, за які завдання та чому були зняті бали, фактично неможливо. А отже, і попрацювати над помилками також. А от з інтернет-олімпіадами все набато простіше! Розумна програма швидко все порахує та одразу видасть відповідь. Не треба чекати та нервувати – результати будуть одразу.

5. Це просто круто

Діти прагнуть виділятися, змагатися, досягати успіхів. А учасникам інтернет-олімпіади навіть не треба вставати з-за ноутбука чи відкладати вбік планшет. Дуже зручно! А якщо потім отримаєш винагороди, то можна ще й похизуватися ними перед однолітками!

Утім, інтернет-олімпіади мають безліч переваг не тільки для учнів, а й для їхніх учителів.

1. Успіхи вчителів – це успіхи їхніх учнів

Так, те, наскільки добре учні справляються із завданнями, є безпосереднім показником успішності вчителя. А отже, високі результати дітей в інтернет-олімпіаді неодмінно покращать імідж педагога та просто принесуть йому задоволення. А хіба цього мало?

2. Інтернет-олімпіади – чудовий навчальний інструмент

Вони можуть стати домашнім завданням чи контрольною роботою – все у руках вчителя. До речі, після такого домашнього завдання (чи контрольної роботи) не доведеться перевіряти зошити. Зручно, чи не так?

3. Можливість зацікавити дітей

Усі навколо тільки і говорять про те, що програма недостатньо цікава, що сучасні технології із запізненням доходять до школи тощо. А тут інтернет-олімпіада! Тільки уявіть, як зацікавляться та здивуються такому несподіваному рішенню вчителя учні.

4. Отримання оперативної інформації

Як ми вже казали, результати інтернет-олімпіади можна побачити миттєво, отже, якщо треба, і оцінки можна виставити одразу. А невдовзі вчитель отримує повний доступ до завдань та відповідей, які давали учні, що дозволяє ґрунтовно проаналізувати помилки та їхні причини.

Тож не гайте часу! Реєструйте учнів для участі у зимовій сесії інтернет-олімпіади «На Урок» та отримуйте задоволення!

Підписуйтесь на нас у Telegram https://t.me/naurok
Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!
Поширити у соціальних мережах
facebook viber telegram Twitter