Поточний контроль знань з української літератури за темою Олесь Гончар "Залізний острів"

Про матеріал
Мета поточного контролю - виявити рівень знань, умінь та навичок курсантів з метою контролю та корекції; розвивати логічне й образне мислення, пам’ять, уміння висловлювати власні думки й аргументувати їх; виховувати кращі риси характеру.
Перегляд файлу

Українська література

Тема: Поточний  контроль знань (тестові завдання). «Олександр Олесь «За мить щастя»
Мета: виявити рівень знань, умінь та навичок курсантів з метою контролю та корекції; розвивати логічне й образне мислення, пам’ять, уміння висловлювати власні думки й аргументувати їх; виховувати кращі риси характеру.
Тип заняття: контроль і корекція знань, умінь та навичок.
Хід заняття
I. Організаційний момент
II. Повідомлення теми та мети заняття. Мотивація навчальної діяльності курсантів
III. Основний зміст роботи
1. Інструктаж щодо виконання тестових завдань.
2. Виконання роботи курсантами за варіантами
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_____________   __________   ____________________

        Дата        група    Прізвище, ім’я

 

 

Поточний контроль знань (тестові завдання). 

ОЛЕСЬ ГОНЧАР «За мить щастя» (тестові завдання)

 

1. Стиль Олеся Гончара можна означити, як

А. соцреалізм

Б. революційний романтизм

В. поетичний реалізм

Г. класичний реалізм

 

2. Хронологічно першим у творчості Олеся Гончара був твір

А. «Собор»

Б. «Тронка»

В. «Прапороносці»

Г. «За мить щастя»

 

3. За родовою ознакою твір Олеся Гончара «За мить щастя»

А. епічний

Б. ліричний

В. ліро-епічний

Г. драматичний

 

4. Для твору Олеся Гончара «За мить щастя» НЕ характерна така жанрова особливість, як

А. глибокий психологізм

Б. зміна форми оповіді

В. поєднання реальних та уявних картин

Г. несподівана розв’язка

 

5. Для твору Олеся Гончара «За мить щастя» характерна така особливість, як

А. ретроспекції

Б. динамічно напружений сюжет

В. філософічність

Г. відкритий фінал

 

6. Домінуючою у творі Олеся Гончара «За мить щастя» є проблема

А. людини й природи

Б. краси й сили кохання

В. життя і смерті

Г. кохання й війни

 

7. Філософія миті щастя єднає твір Олеся Гончара «За мить щастя» і твір

А. Марка Вовчка «Максим Гримач»

Б. Лесі Українки «Лісова пісня»

В. Володимира Винниченка «Момент»

Г. Ліни Костенко «Маруся Чурай»

 

8. Захищаючи Ларису від самосуду, священик у творі Олеся Гончара «За мить щастя» сказав

А. Любов – це діло неосудне!

Б. Любов врятує життя!

В. Любов сильніша за смерть!

Г. Любов перемагає все!

 

9. Свою любов герой твору Олеся Гончара «За мить щастя» назвав

А. нагородою за випробування

Б. найбажанішим почуттям

В. орденом вічного щастя

Г. дивом із див

 

10. Характеристиці Сашка Діденка НЕ відповідає рядок

А. в медалях на всі груди

Б. гармату тільки й знав у житті

В. з божевільною каламуттю в очах

Г. став щедрим, багатим, багатим за царів, королів

 

11. Характеристиці Сашка Діденка НЕ відповідає рядок

А. безстрашний артилерист

Б. плацдарми тримав

В. неголений, без ременя

Г. понурий, з опущеними вусами

 

12. Домінуючій проблемі твору Олеся Гончара «За мить щастя» співзвучний рядок

А. Лицеміри ви, брехуни! Це мій гріх, а не його!

Б. Проти любові закон? Не може бути такого закону!

В. Тепер тільки одна людина в державі могла помилувати його

Г. На смерть за Батьківщину йшов, а тепер її заплямував.

IV. Організований збір зошитів
IV. Відповіді на питання , які виникли в курсантів
V. Домашнє завдання
Ознайомитися з біографією Григора Тютюнника. Записати в зошити головні етапи життя і творчості письменника.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

docx
Додано
13 січня 2021
Переглядів
530
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку