20 червня о 18:00Вебінар: Особливості організації навчальної діяльності учнів, що мають розлади аутистичного спектру

Презентаці "Складові ПК"

Про матеріал
Конкурс для освітян України «Вчительська десятка» Презентація "Складові ПК.pptx"
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Складові комп’ютера

Номер слайду 2

«Загадковий вояж»

Номер слайду 3

Пристрої для обчислень (з історії)Перший переносний обчислювальний інструмент абак появився у Вавілоні близько 3000року до н.е. Рахівниця в Росії з давніх часів являла собою рамку з закріпленими горизонтальними мотузками, на яких були нанизані просвердлені сливові або вишневі кісточки. В Китаї рахівниця суан-пан складалася із дерев’ної рамки, разділеної на верхні та нижні секції. Палочки відповідають колонкам, а бусинки числам.

Номер слайду 4

Історія обчислювальної техніки. У 1673 р. з'явився "арифметичний прилад" Лейбнiца - пристрiй для виконання арифметичних операцiй, включаючи множення i дiлення, для чого, на додаток до зубчатих колiс використовувався схiдчастий валик.

Номер слайду 5

Історія обчислювальної техніки. Чарльз Беббiдж новий крок у розвитку засобiв цифрової обчислювальної технiки - перехiд вiд ручного до автоматичного виконання обчислень по складенiй програмi. Ним був розроблений проект Аналiтичної машини - механiчної унiверсальної цифрової обчислювальної машини з програмним керуванням (1830-1846 рр.). Машина включала п'ять пристроїв (як i першi ЕОМ, що з'явилися 100 рокiв по тому): арифметичний (АП), що запам'ятовує (ЗП), керування, вводу, виводу. АП будувалося на основi зубчатих колiс, на них же пропонувалося реалiзувати ЗП (на 1000 50-розрядних чисел!). Для вводу даних i програми використовувалися перфокарти. Програми для розв'язання задач на машинi Беббiджа, а також опис принципiв її роботи були складенi Адою Августою Лавлейс - дочкою Байрона (1816-1852). Були створенi окремi вузли машини. Всю машину через її громiздкiсть створити не вдалося. Тiльки зубчатих колiс для неї знадобилося б понад 50000. Змусити таку машину працювати можна було тiльки за допомогою парової машини, що i намiчав Беббiдж.

Номер слайду 6

Перші ЕОМПершу в Європі ЕОМ створили в Києві вчені під керівництвом С. О. Лебедєва для опрацювання числових даних. Вона була складною у використанні, її обслуговувало багато людей, а займала площу більшу, ніж класна кімната! ЕОМ, яка працювала в Україні в 1952 р., виконувала 3000 дій за хвилину та була єдиною в Європі машиною, що постійно працювала.

Номер слайду 7

Від рахунку на пальцях до комп'ютерів

Номер слайду 8

Комп'ютер – це електронний пристрій, призначений для опрацювання даних різного типу. Термін «комп'ютер» походить від латинського слова computo – лічу, обчислюю

Номер слайду 9

Збереження даних Опрацювання даних. Пошук даних Обмін повідомленнями. Комп'ютер

Номер слайду 10

Персональний комп'ютер Слово «персональний» означає призначений для особистого використання (від англ. person – персона, особистість)

Номер слайду 11

Персональні комп'ютери використовують для роботи, навчання, у побуті, для ігор і розваг. IBM Personal Computer, 1981, перший персональний комп’ютер   Перша електронно-обчислювальна машина, 1950 рік.

Номер слайду 12

Групи пристроїв персонального комп'ютера

Номер слайду 13

Основні складові персонального комп'ютера Системний блокмоніторклавіатурамиша

Номер слайду 14

Основні складові персонального комп'ютера

Номер слайду 15

Пристрої введення даних

Номер слайду 16

Пристрої виведення даних

Номер слайду 17

Системний блок

Номер слайду 18

Номер слайду 19

Жорсткий магнітний диск (вінчестер) – пристрій зберігання даних

Номер слайду 20

Пристрої збереження даних. Флеш-пам’ять. Компакт-диск

Номер слайду 21

Пристрої опрацювання данихпроцесор

pptx
Додано
19 квітня
Переглядів
74
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку