Презентацiя "Адольф Гiтлер"

Про матеріал

Презентацiя до уроку з вивчення Другої світової війни, життя Адольфа Гітлера.

Цікаві факти з бiографiї Адольфа Гiтлера. Добірка фотокарток.

Зміст слайдів
Номер слайду 1

Адольф гітлер(1889-1945)

Номер слайду 2

А. Гітлер. В юності Гітлер дуже бідував, але ніколи не працював і не знав, що таке зарплата. Iноді отримував трохи грошей з дому і тоді ходив по віденським музеям, годинами просиджував в бібліотеках, відвідував оперу, коли ставили. Вагнера. Коли ж джерело грошей з дому вичерпалось, він намагався малювати невеликі акварелі з видом вулиць Відня. Спочатку вдавалось погано, але поступово він набив руку, і його роботи почали купляти. Правда, сам Гітлер не займався збуванням картин. За нього це робив колега по нічліжці по фамілії Ханіш.

Номер слайду 3

А. Гітлер. Першу світову війну Гітлер зустрів із захопленням. Він, не гаючи часу, подав заяву для зарахування його на військову службу і відправився на фронт. Свої обов'язки по доставці донесень та наказів з передової лінії в штаб виконував з якимось натхненням, був замічений начальством і одержав Залізний хрест. Після війни в Німеччині він знову бідував, і лише заняття політикою дозволило йому трохи поповнити свій тонкий гаманець з партійної каси. Гітлер не отримав вищої освіти і писав з помилками. Наприклад, він так і не запам'ятав, як правильно писати слова “театр” та “ідея”. Але він багато читав, і, володіючи феноменальною пам'яттю, зумів в значнтй мірі наздогнати пропущене.

Номер слайду 4

А. Гітлер. З юних років Гітлер плекав мету свого життя-добитися того, щоб бути на вершині влади. Саме з цієї причини Гітлер всіляко уникав фотографів, так як боявся, що фотограф може випадково сфотографувати його в смішній чи кумедній позі, і в майбутньму, коли він, Гітлер буде займати високу державну посаду, стане його шантажувати. Вже пізніше, будучи керівником нацистської партії, Гітлер заборонив які б це не були публікації про йог особисте життя. Всіх рідних буквально гнав від себе, а рідну сестру Паулу заставив змінити прізвище на Вольф.

Номер слайду 5

А. Гітлер. Гітлер був надзвичайно чистоплотним. Одержавши владу, він по два-три раза в день приймав ванни. Він дуже боявся захворіти, але не давав себе обстежувати, так як не хотів роздіватись навіть перед лікарем. З 1931 року Гітлер перейшов на вегетаріанське харчування. Його їжа-овочеві супи, каші, салати-була дуже простою. Їв він швидко, майже не жуючи. Після їди чи стакану води часто витирав губу тильною стороною правої руки, хоча на столі біля його прибору завжди лежала салфетка... Ще в молоді роки він дуже любив тістечкка з кремом. В майбутньому, одержавши можливість задовольняти свою пристрасть до солодкого, він з’їдав дуже багато тістечок. В стакан чаю завжди клав не менше семи ложечок цукру. Якось Гітлер признався вдові композитора Вагнера, що з'їдає в день кілограм шоколаду. Не пив алкогольних напоїв, не палив і забороняв палити в своїй присутності.

Номер слайду 6

А. Гітлер. Фюрер був “совою”. Так як і Сталін, він лягав спати на світанку і спав до 11 години ранку. До цього часу камердинер клав свіжі газети на стілець, який стояв біля дверей. В 11 годині двері відкривались рівно на стільки, щоб можна було просунути руку за газетами. Після чого вона захлопувалась і закривалась на ключ. Одівався Гітлер сам, без допомоги камердинера. Iноді він вимагав, щоб камердинер за дверима засікав час початку одівання і по крику фюрера:“Готовий”-зупиняв секундомір. Гітлеру дуже подобалось, якщо в якийсь день йому вдавалось побити власний рекорд. Про паталогічний антисемітизм Гітлера ходили анекдоти. Коли Рібентроп вернувся з Москви після підписання злощасного договору 1939р.,

Номер слайду 7

А. Гітлер. Гітлер боявся замахів. Багато звартало увагу на те, як фюрер дивно одягає свою фуражку. Але не всі знали, що фуражка фюрера була виготовлена з тонкої, дуже міцної сталі, обтягнутої матеріалом, і захищала голову краще,ніж каска. Фюрер уникав польотів на літаках. Переважно він користувався автомобілем або спеціальним поїздом з 15 вагонів. Цей поїзд, до речі, чомусь називався “Америка”. Фюрер любив дарувати своїм дамам великі букети квітів і дорогі прикраси. Він користувався успіхом у жінок. Дві з них на підгрунті ревнощів закінчили життя самогубством, а Єва Браун двічі намагалась піти з життя, але безуспішно. Лише в третій раз їй це вдалось-разом з Гітлером, за день до захоплення Берліну...

Номер слайду 8

А. Гітлер

Номер слайду 9

А. Гітлер

Номер слайду 10

А. Гітлер

Номер слайду 11

А. Гітлер

Номер слайду 12

Дякую за увагу!

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 1
Оцінки та відгуки
 1. Юрченко Владислав Юрійович
  Загальна:
  5.0
  Структурованість
  5.0
  Оригінальність викладу
  5.0
  Відповідність темі
  5.0
pptx
Додано
4 січня 2018
Переглядів
6725
Оцінка розробки
5.0 (1 відгук)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку