Презентація " Актуальні проблеми вивчення освітніх галузей відповідно до "Державного стандарту початкової освіти".

Про матеріал
Пропоную до вашої уваги досвід вчителя початкових класів, який працює за темою: Актуальні проблеми вивчення освітніх галузей відповідно до "Державного стандарту початкової освіти".
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Досвід. Вчителя початкових класів. Гімназії 140 ДМРШвецькоїСвітлани Олександрівни

Номер слайду 2

Запрошую Вас в свій шкільний світ.

Номер слайду 3

Вчитель має постійно змінюватисяі розвиватися

Номер слайду 4

Педагогічне кредо. Якщо вчитель має тільки любов до справи, він буде добрим учителем. Якщо вчитель відчуває тільки любов до учня, як батько, мати, він буде кращим за того вчителя, який прочитав усі книжки, але не відчуває любові ні до справи, ні до учня. Якщо учитель поєднує в собі любов до справи і до учнів, він – досконалий учитель. Л. Толстой

Номер слайду 5

Життєве кредо. Вчора я була розумною, тому хотіла змінити Світ. Сьогодні я мудра, тому змінюю себе.

Номер слайду 6

Найважливішим явищем у школі, найбільш повчальним предметом, найбільш живим прикладом для учня є сам учитель. Він — уособлений метод навчання, саме втілення принципу виховання. 

Номер слайду 7

Моє завдання. Дати дітям відчути радістьвід здолання труднощів. Допомогти особистості дитинизрости в успіхі. Дати зрозуміти, що без зусиль в житті нічого не дається. Весь час потрібно прикладати зусилля.

Номер слайду 8

Моя педагогічнафілософія. Будувати роботу на позитивних емоціяхвчителя і учнів. Максимально враховувати індивідуальність кожного учня. Всебічно розвивати творчі здібності дітей. Розвивати, навчати, виховувати одночасно.

Номер слайду 9

Робоче місце

Номер слайду 10

Наші досягнення

Номер слайду 11

Номер слайду 12

Досягнення вчителя примножуютьучні

Номер слайду 13

Тема, над якою працюю:«Актуальні проблеми вивчення освітніх галузей відповідно до. Державного стандарту початковоїосвіти»

Номер слайду 14

5 фактів, які свідчать про необхідністьзмін у системі шкільної освіти України: Якщо ми поглянемо на найповніший на сьогодні рейтинг систем середньої освіти, то Україна посідає лише 38 позицію з-поміж 76 країн світу. Це дослідження проводила Організація економічної співпраці і розвитку, й у його результаті було визначено прямий зв’язок між освітою та економічним зростанням країн. 2. В Україні не всі діти мають рівний доступ до освіти, про що свідчать результати ЗНО – близько 2/3 учнів із села складають тестування з історії України, української мови та математики на початковий та середній рівні, тобто від 1 до 6 балів за 12-бальною шкалою, на противагу місту, де 2/3 дітей отримують високий та достатній результат – від 7 до 12 балів.

Номер слайду 15

3. Школа – одна з найменш реформованих сфер в Україні. Вона, як і 70 років тому, досі орієнтована на накопичення знань – hard skills. У той час як у сучасному світі дедалі більше необхідними стають «м’які» навички – soft skills. 4. Дослідження фахівців Світового банку «Навички для сучасної України» (листопад 2015 р.) свідчить, що українські роботодавці мають потребу в додаткових когнітивних та соціально-емоційних навичках своїх працівників. 5. За даними досліджень, проведених у Гарвардському та Стенфордському університетах, тільки 15 % кар’єрного успіху забезпечує рівень професійних навичок, натомість як інші 85 % – це «м’які» навички.

Номер слайду 16

Номер слайду 17

Номер слайду 18

Проект Державного стандарту початкової освіти ґрунтується на таких принципах:

Номер слайду 19

Зміст освіти у проекті Державного стандарту початкової загальної освіти відпові­дає таким освітнім галузям:

Номер слайду 20

Вчимося граючись. Гра – одна з форм успішного навчання учнів молодших класів.

Номер слайду 21

Уроки – подорожі.

Номер слайду 22

Номер слайду 23

Номер слайду 24

Номер слайду 25

Номер слайду 26

Номер слайду 27

Номер слайду 28

Схема моєї професійної діяльностіНавчальнаробота. Методична робота. Позакласна робота. Стандартний та нестандартнийурок. Розробки уроків, заходів;Семінари, педради;Робота в МО вчителів початкових класів;Самоосвіта.Індивідуальні бесіди. Робота з обдарованими дітьми. Робота з учнями по підготовці до конкурсів. Робота з батьками

Номер слайду 29

Принципи роботи. СистематичністьЄдність вимог. Наочність. Об’єктивність. Різноманіття форм, методів. Наступність. Доступність. Диференційований підхідІндивідуальність. Науковість

Номер слайду 30

Напрямки роботи. Здійснювати диференційований підхід до навчання. Розвивати творчіздібностіСтворити умови для всебічного розвитку дитини

Номер слайду 31

Основні напрямки виховної роботи

Номер слайду 32

Виховна робота в нашій школі починається з першого святкового дня - Першого дзвоника, першого уроку, перших вражень учнів початкових класів та їхніх батьків. Наше завдання: створити відповідні умови для творчого зростання, духовного збагачення особистості, здорової морально та фізично.

Номер слайду 33

Номер слайду 34

Робота з батьками

Номер слайду 35

З досвіду. Початкова школа - це цілий світ! Для дитини, що прийшла до школи, починається нове життя, повне чудес, відкриттів, труднощів і проблем. Школа - це єдина в світі реальність, призначена спеціально для дітей. Від того, як протікає життя дітей в школі, особливо в початковій школі, залежить благополуччя подальшого життя людини. Ми добре розуміємо, що кожен вік унікальний, своєрідний, тому й кожна сходинка освіти має свої особливості. 

Номер слайду 36

Висновки   Початкова школа-школа радості. У ній має бути цікаво вчитися і цікаво вчити. Без інтересу, без внутрішнього мотивованого і стимульованого прагнення до знань школа не існує. У житті школи немає ідеального учня, є різні підходи до її виховання та навчання. Енергія дитинства невичерпна, треба лише вміти направляти її в потрібне русло. Необхідно йти від реальних індивідуальних здібностей дитини, приймаючи його таким, який він є. Освітнє середовище створюють для заохочення самовизначення дітей у класі та розвитку їхніх спроможностей, оскільки відомо, що люди, які контролюють те, що відбувається з ними, краще адаптовані до життя.

Номер слайду 37

Золоті правила вчителя·        під час опрацювання програмового матеріалу залучайте учнів до творчої пошукової роботи з використанням випереджувальних завдань;·        допомагайте учням повірити у свої сили;·        не обмежуйте творчу уяву учнів, не ставте її у вузькі рамки, а навпаки, давайте волю дитячій фантазії;·        не повчайте відкрито, не критикуйте строго, а лише тактовно давайте поради;·        стимулюйте і підтримуйте ініціативу учнів. їхню самостійність;·        помічайте навіть незначні досягнення учнів, підкреслюючи їхню оригінальність, важливість, адже творчість є тоді, коли дитина відчуває, що її цінують.style.text. Decoration. Underline

Номер слайду 38

Плани на майбутнєЗ метою підвищення педагогічної майстерності займатися самоосвітою. Поповнювати матеріали уроків, шкільних та позашкільних заходів. Приймати участь в професійних конкурсах.

Номер слайду 39

Мій блогhttp://school140.dnepredu.com/uk/blog/dolivetssv/

Номер слайду 40

Дякую за увагу!

pptx
Додано
13 листопада
Переглядів
54
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку