Презентація "Безпека в соціальному середовищі"

Про матеріал
В презентації подана інформація про безпечне соціальне середовище, Захист від кримінальних небезпек. Як захистити власну оселю, мобільний телефон.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Безпека в соціальному середовищіЗдоров'я, безпека та добробут, 6 клас. Пилипчанська гімназія – початкова школа. Вчитель: Калачук Галина Іванівна

Номер слайду 2

Соціальне середовище – це сукупність умов існування особистості, люди, які її оточують, та стосунки з ними.

Номер слайду 3

Безпечне соціальне середовище – це: Родина піклується про твоє здоров'я та розвиток;Правоохоронці забезпечують дотримання законів;У закладі освіти створено сприятливі умови для навчання;У Верховній Раді приймають закони для дотримання прав громадян;Місцева влада дбає про добробут у твоєму населеному пункті;Військові обороняють Україну, захищають тебе і твою сім’ю;Кореспонденти ознайомлюють тебе з різними подіями;Ти весело проводиш час зі своїми друзями.

Номер слайду 4

Щоб не потрапити в небезпечну ситуацію або кримінальну ситуацію, дій за формулою безпеки. ФОРМУЛА БЕЗПЕКИ: ПЕРЕДБАЧАТИ – УНИКАТИ – ДІЯТИ.

Номер слайду 5

У разі небезпеки та порушення твоїх прав звертайся за допомогою до: Поліцейських. Рятувальників. Працівників соціальної сфери. Медиків

Номер слайду 6

Кримінальні небезпеки у соціальному середовищі: Крадіжки. Пограбування. Шахрайства. Хуліганства. Здирництва. Убивства. Кримінальні злочини караються законом.

Номер слайду 7

Як захистити власну оселю. Не розповідай про себе, своїх родичів чи сусідів;Не заходь до квартири чи будинку, якщо замок дверей зламано. Повідом дорослих, зателефонуй до поліції;Завжди замикай двері квартири, будинку на ключ, не залишай його під килимком;У разі зникнення ключів негайно повідом дорослих;Ідучи з дому, не залишай відчиненими вікна та кватирки;Не відчиняй дверей незнайомцям і не говори з ними крізь зачинені двері;Не тримай ключі від квартири чи будинку разом із документами, не прикріпляй до них брелок з ім'ям та адресою.

Номер слайду 8

Як захистити мобільний телефон. Не хизуйся телефоном у школі та місцях розваг;Не говори довго і голосно по телефону, особливо ввечері;Негайно звернися до правоохоронців, якщо в тебе викрали телефон;Не залишай телефон без нагляду;Не дозволяй користуватися телефоном незнайомцям;Зберігай у безпечному місці РІН – код та код блокування телефону;Не носи телефон у незастебнутих кишенях та відкритих сумках.

Номер слайду 9

Допоможуть уникнути небезпеки ще й такі поради: Без дозволу батьків не відходь далеко від дому;Не гуляй дотемна, у безлюдних місцях;Уникай хуліганів, підозрілих компаній, п’яниць;Не бався на дорозі, де їздять машини;Не грайся і не ховайся в під’їздах, підвалах, на горищах, даху, будівельних майданчиках, у покинутих будівлях, а також біля звалищ і смітників.

Номер слайду 10

Дякую за увагу!

pptx
Додано
31 жовтня
Переглядів
480
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку