Мета: розширити й поглибити знання про безпечний Інтернет та соціальні мережі, сприяти обізнаності учнів про небезпеки, які існують в Інтернеті та соціальних мережах і про шляхи їх подолання,
Діти та інтернет: медіабезпека в соціальних мережах. Підготувала Н. С. Полевська
Номер слайду 2
Від чого варто захищати дитинуІнформаційна безпека стосується захисту життєво важливих інтересів людини (і більш глобально – суспільства, держави). Неправдива, неповна, невчасна інформація може нанести шкоду. Особливо вразливі у цьому контексті діти.
Номер слайду 3
Типи загроз. СТОСУЮТЬСЯ ОСОБИСТОЇ БЕЗПЕКИ: Ознайомлення з порнографічними матеріалами, ненормативною лексикою, інформацією суїцидального характеру, расистського, ненависницького чи сектантського змісту. Загроза отримання недостовірної чи неправдивої інформації. Формування залежності (ігрової, комп’ютерної, інтернет). Спілкування з небезпечними людьми.
Номер слайду 4
Стосуються безпеки інших: Матеріали, існування та використання яких може стати причиною посягання на безпеку оточуючих (наприклад, інформація про створення вибухівки). Свідоме та несвідоме введення в оману інших. Вчинення протиправних дій, що тягнуть за собою відповідальність згідно з чинним законодавством. Кібербулінг – свідоме цькування та приниження, передусім однолітків.
Номер слайду 5
Стосуються загрози витоку персональної інформації: Розголошення персональної таконфіденційної інформації (прізвища, імена, контакти, секретні дані кредитних карток,номери телефонів). Загроза зараження ПК вірусами різної категорії. Небезпека завантаження програм зі шкідливими функціями.