Тема ПОВІСТІ: історія про незвичайну дружбу дітей з вовком як приклад гармонії людини й природи; про добре ставлення до тих, хто потребує допомоги, до братів наших менших.Ідея повісті: уславлення дружби, співчуття до тварин; засудження жорстокого поводження з тваринами та людського злопам’ятства. Конфлікт: цивілізація ↔ природа. Гуманізм повісті розкривається в дружбі та співчутті хлопчика до вовка. Чого навчає твір. Потрібно гуманно ставитися до беззахисних тварин, жити в гармонії з природою, бережливо, з повагою ставитися до матінки-природи, частинкою якої є й людина.
Номер слайду 3
СІРОМА́НЕЦЬ - уживається як сталий епітет вовка, часто у прикладці Вовк-сіроманець.
Номер слайду 4
Вовк, вовк звичайний (Canis lupus L.) — хижий ссавець з роду пес (Canis) родини псових (Canidae), що добуває їжу самостійно активним пошуком та переслідуванням жертв. Повсюди основу харчування вовків складають копитні тварини: в тундрі — дикі та свійські північні олені; в лісовій зоні — лосі, сарни, дикі свині, свійські вівці, корови, коні; в степу та пустелі — антилопи різних видів та вівці; в горах — дикі та свійські кози. Також відомий як сірий вовк, сірко, або дикий собака, або дикий пес.
Номер слайду 5
сміливиймудрийвірнийкмітливийдитя природи
Номер слайду 6
злийжорстокиймстивийзлопам’ятнийнастирливий. Василь Чепіжний
Номер слайду 7
добрітурботливімудрінайрідніші людипривчають сина до праці, самостійностіБатьки
Номер слайду 8
?????Характеристика образу Сашка
Номер слайду 9
Поясни значення прислів’Їв. В нашій дружбі — наша сила. Дерево міцне корінням, людина — друзями. Побратим — два рази брат. Як будемо в дружбі жити — нас нікому не зломити. Берись дружно, не буде сутужно