Конкурс розробок «Вчительська десятка»
Розробки додавай – подарунки вигравай!

Презентація до уроку за повістю Н.Бічуї "Шпага Славка Беркути"

Зміст слайдів
Номер слайду 1

Тема уроку «Ким насправді є Юлько Ващук: жертва чи злочинець?» урок-суд над Юльком ( за повістю Н. Бічуї «Шпага Славка Беркути»)

Номер слайду 2

Судовий розпорядник: Слухається справа за позовом учнів 8-А класу. Сторони запрошуються до судової зали.

Номер слайду 3

Номер слайду 4

14032017 Юлько Ващукучень 7-Б класу

Номер слайду 5

Суддя: Слухається справа за позовом учнів 8-А класу до Юлька Ващука. Предмет позову: позбавлення його права називатися кращим учнем у класі. Прошу доповісти мені про явку учасників процесу.

Номер слайду 6

Секретар: До судової зали з'явилися: Позивач, Відповідач, їхні представники, заявлені сторонами свідки та представник органу опіки та піклування. Всі представники повідомленні про поведінку в суді.

Номер слайду 7

Суддя: Я оголошую склад суду, який буде розглядати дану цивільну справу. Головний суддя: Помічники судді: Прокурор: Захисник: Секретар: Немає відводів?

Номер слайду 8

Суддя: Я запрошую послухати промову обвинувачованого Юлька Ващука

Номер слайду 9

Суддя: Тоді розпочинаємо судову справу. Слово надається прокурору. Прокурор: Для початку давайте з'ясуємо,хто гідний носити звання « кращий учень». До цих критеріїв належать : · успіхи у навчанні ; за участь, перемогу в загальношкільних та предметних конкурсах, олімпіадах з окремих предметів,· оцінка за поведінку · участь у суспільно-корисній праці, чергуванні · участь у самодіяльності;· участь у спортивних заходах регулярна участь у спортивних секціях ;· людські риси (взаємодопомога, чесність, порядність тощо )

Номер слайду 10

Суддя: Слово надається захисникові. Захисник: Юлько Ващук—дуже вразливий хлопець (варто згадати,що він спалив малюнки коней,адже Славко сказав,що це десь бачив, ця фраза була принизливою; крім того Славко—зірка лише в спорті,не може він бути кращим учнем, він і за спелеологію взявся,щоб довести,що кращий; він просто хотів довести,що Славко гірший, бо йому все сходило з рук...)

Номер слайду 11

Суддя: Давайте перейдемо до заслуховування свідків. Пане розпоряднику,, запросіть, будь ласка, нам до судової зали першого свідка Славка Беркуту.

Номер слайду 12

Суддя: Пане розпоряднику,, запросіть, будь ласка, нам до судової зали наступного свідка Лілі Теслюк.

Номер слайду 13

Суддя: Пане розпоряднику, запросіть, будь ласка, нам до судової зали наступного свідка Стефка Вуса , а потім його знайомого Лопуха

Номер слайду 14

Суддя: Пане розпоряднику, запросіть, будь ласка, нам до судової зали наступного свідка зі сторони захисту Варвару Трохимівну.

Номер слайду 15

Суддя: Пане розпоряднику, запросіть, будь ласка, нам до судової зали наступного свідка зі сторони захисту жінку з кімнати міліції.

Номер слайду 16

Суддя: Суд йде до дорадчої кімнати

Номер слайду 17

Помста не може стати виходом із будь-якої скрутної ситуації. Не можна виправдовувати злочин важким дитинством, нелюбов’ю до себе людей.

Номер слайду 18

Номер слайду 19

Номер слайду 20

Одного жорстокого злочину не можна спокутувати й тисячею добрих вчинків.

pptx
Додано
17 грудня 2017
Переглядів
3473
Оцінка розробки
5.0 (1 відгук)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку