16 червня о 18:00Вебінар: Збереження здоров’я дітей з особливими освітніми потребами

Презентація до виховного заходу "До Дня партизанської слави та партизанського руху в Україні"

Про матеріал

Метою заходу є розширити знання учнів про партизанський рух в Україні, героїв партизанського руху; розвивати образне мислення, артистичні здібності в декламуванні поезій; виховувати патріотичні почуття, гуманізм, любов до України, пошану до тих, хто боровся за батьківщину.

Зміст слайдів
Номер слайду 1

Номер слайду 2

22 вересня Деньпартизанської слави

Номер слайду 3

Щорічно 22 вересня згідно з Указом Президента України від 30 жовтня 2001 року №1020 в Україні відзначається День партизанської слави. За загальним визнанням, Велика Вітчизняна війна по праву називається всенародною. Безумовним підтвердженням цього є широкий розмах партизанського руху та героїзм патріотів-підпільників, які зробили свій неоціненний внесок у перемогу над фашизмом.

Номер слайду 4

З перших днів окупації гостро постало питання протидії намірам фашистського керівництва. Найбільш повно питанням дезорганізації тилу ворожих військ мав відповідати широкомасштабний партизанський рух.

Номер слайду 5

Номер слайду 6

Під час війни в тилу ворога діяло понад 6200 партизанських загонів та підпільних груп, в яких воювало більше ніж 1 млн. осіб – представників усіх народів Радянського Союзу, з них на території України – понад 500 тисяч (60 партизанських з’єднань, 1993 загони і диверсійно-розвідувальні групи).

Номер слайду 7

Рельсова війна. Тактика дій партизанських загонів

Номер слайду 8

Розвідувальна діяльність

Номер слайду 9

Знищеня живої сили противника.

Номер слайду 10

С. Ковпак. Ефективною формою партизанських дій були рейди у тилу противника, які відволікали великі сили гітлерівців, що було суттєвою допомогою військам. Найбільш результативні рейди здійснили формування відомих партизанських командирів С. Ковпака, О. Федорова та О. Сабурова.

Номер слайду 11

Гітлерівський генерал Ноймар в донесенні від 28 квітня 1943 року в штаб групи армій “Південь” писав: “…діяльність партизан в усіх районах активізувалася, вони добре озброєні. На відстані 5-7 км від залізниці партизани – господарі ситуації. За останні дні були здійснені вибухи залізничного шляху на очах у німецьких солдатів, і не дивлячись на те, що патрулі проходять один за одним кожні 18 хвилин, вони встигають закладати міни під рейки”.

Номер слайду 12

Про кількість добутої партизанами розвідувальної інформації вказують такі дані – якщо у 1942 році Український штаб партизанського руху отримав від партизанських з’єднань і загонів 165 донесень, то вже у 1943 кількість донесень збільшилась у понад сім разів. Ці обсяги надходження інформації не зменшувались протягом усієї війни.

Номер слайду 13

Номер слайду 14

За мужество і героїзм, проявлені у боротьбі з ворогом, 200 тисяч партизан і підпільників нагороджено орденами та медалями, 223 з них отримали звання Героя Радянського Союзу.

Номер слайду 15

Номер слайду 16

Завадський В. Ю.

Номер слайду 17

Луженецький С. Л.

Номер слайду 18

Ноккель Я.

Номер слайду 19

Щолкін А.

Номер слайду 20

Яворський А.

Номер слайду 21

Ясельський І. В.

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 2
Оцінки та відгуки
 1. Олейник Надежда
  Загальна:
  5.0
  Структурованість
  5.0
  Оригінальність викладу
  5.0
  Відповідність темі
  5.0
 2. Кучеревич Ольга
  Загальна:
  5.0
  Структурованість
  5.0
  Оригінальність викладу
  5.0
  Відповідність темі
  5.0
pptx
Додано
13 серпня 2018
Переглядів
2361
Оцінка розробки
5.0 (2 відгука)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку