Мета:сформувати у дітей цілісний погляд на природу і місце людини в ній, відповідальне ставлення до навколишнього середовища, до свого здоров’я, до здоров’я оточуючих.удосконалювати вміння та навички спостережень за живими і неживими об’єктами природи;розвивати мислення і творчу уяву в процесі експериментальної та дослідницької діяльності дітей;виховувати елементарні норми поведінки по відношенню до світу природи і навколишнього світу в цілому.
Актуальністьформування екологічної компетентності дітей молодшого шкільного віку є одним із найважливіших завдань сьогодення;реалії сучасного життя підтверджують: у значної частини населення нашої країни ще не сформовано екологодоцільну поведінку;емоційна байдужість більшості людей до проблем довкілля, їхнє безвідповідальне ставлення до власного здоров’я , до природи поступово ведуть до екологічної катастрофи.
Опис проєкту. Автор проєкту: Маслюк Людмила Олександрівна, вихователь групи продовженого дня Дружківської ЗШ І-ІІІ ступенів №17 Клас та вік учнів, які брали участь у проєкті:1 – 2 класи, діти 6-8 років. Термін реалізації проєкту: (листопад- березень)Реалізація проєкту здійснюється через виготовлення годівнички
Проблема проєкту: Чому потребують птахи нашої допомоги?Невід`ємною частиною природи є птахи. У лісі,на луках, у парку , у полі, в саду,біля житла_ скрізь вони привертають нашу увагу. Ми спостерігаємо, як одні із них у пошуках їжі стрибають по землі,інші обстежують гілки і стовбури дерев. Ми милуємося їх польотом, формою тіла, красою оперення,дивуємося їхньої поведінки. Не можемо уявити ліс без співу птахів, який покращує нам настрій. Велику радість приносять людям птахи, оселяючись поблизу їхнього житла. Ми радіємо, побачивши синичку на засніжених гілках біля вікна або почувши дзвінкоголосий спів шпаків , які навесні заселяють шпаківні. Птахи – окраса природи. Оберігайте птахів!