18 травня о 18:00Вебінар: Інтерактивний урок математики: алгоритми та приклади створення дидактичних матеріалів

Презентація "Енергозбереження - крок за кроком".

Про матеріал

.Презентація "Енергозбереження - крок за кроком". Проблема енергозбереження дуже актуальна для України, бо, незважаючи на наявні запаси, використовувані енергоносії постачаються, переважно з інших країн.

Зміст слайдів
Номер слайду 1

ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ- КРОК ЗА КРОКОМ

Номер слайду 2

Номер слайду 3

Номер слайду 4

Номер слайду 5

. Нераціональне використання ресурсів та енергії – проблема без державних кордонів, як і більшість екологічних питань, котрі викликають занепокоєння людства сьогодні. Тому, заради нашого майбутнього, школярі повинні бути обізнані з проблемою енергозбереження і можливостями своєї участі в її вирішенні. Проблема енергозбереження дуже актуальна для України, бо, незважаючи на наявні запаси, використовувані енергоносії постачаються, переважно з інших країн. Україна лише на 25% забезпечує себе енергоресурсами, а 75% імпортує. Україна має значні природні ресурси та унікальне для Європи навколишнє середовище, але водночас є найбільш екологічно забрудненою країною регіону. На сьогодні наша країна є однією з країн світу, де енергія використовується найменш ефективно.

Номер слайду 6

ЗАХОДИ, ЩО ПІДВИЩУЮТЬ ЕНЕГРОЕФЕКТИВНІСТЬ

Номер слайду 7

ЗАХОДИ, ЩО ПІДВИЩУЮТЬ ЕНЕГРОЕФЕКТИВНІСТЬЕНЕРГОАУДИТ БУДІВЛІУТЕПЛЕННЯ ФАСАДІВКАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ СИСТЕМ ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДОВІДВЕДЕННЯКАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ІНЖЕНЕРНИХ СИСТЕМКАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ СИСТЕМИ ОПАЛЕННЯМОДЕРНІЗАЦІЯ СИСТЕМИ ОСВІТЛЕННЯВСТАНОВЛЕННЯ ЛІЧИЛЬНИКІВВИКОРИСТАННЯ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНРГІЇ І БАГАТО ІНШИХ МЕТОДІВ…Данні заходи напрямлені на зниження енергозалежності та наближиння стану дому або будівлі з нульовим споживанням енергії

Номер слайду 8

Номер слайду 9

Номер слайду 10

Номер слайду 11

Номер слайду 12

Номер слайду 13

Номер слайду 14

Номер слайду 15

Номер слайду 16

Номер слайду 17

Номер слайду 18

Номер слайду 19

pptx
До підручника
Фізика (академічний рівень, профільний рівень) 11 клас (Бар’яхтар В.Г., Божинова Ф.Я., Кирюхіна О.О., Кірюхін М.М.)
Додано
27 квітня 2020
Переглядів
434
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку