Презентація "Кібербулінг"

Про матеріал
Кібербулінг—це використання цифрових технологій з метою приниження, залякування або переслідування інших людей. Це може відбуватись через соціальні мережі, месенджери, форуми та інші онлайн-платформи. Наслідки кібербулінгу можуть бути дуже серйозними, включаючи негативний вплив на психологічне та емоційне здоров'я жертв. Якщо ти стикаєшся з кібербулінгом або знаєш когось, хто потребує допомоги, важливо звернутися до довіреної особи, шкільного психолога, або використовувати ресурси організацій, що спеціалізуються на підтримці постраждалих від кібербулінгу.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Номер слайду 2

Номер слайду 3

Що ж це таке Кібербулінг?Це одна з форм переслідування, цькування, залякування, насильства підлітків і молодших дітей за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій, а саме Інтернету і мобільних телефонів.

Номер слайду 4

Номер слайду 5

13-річна англійська школярка Кейлі Йеоманс покінчила життя самогубством наковтавшись таблеток, через знущання однокласників пов'язане із її зайвою вагою. ПРИКЛАДИ ВІРТУАЛЬНОГО НАСИЛЛЯ

Номер слайду 6

ПРИКЛАДИ ВІРТУАЛЬНОГО НАСИЛЛЯ18-річний Трістан помер від крововтрати після ударів по голові його однокласників, поки вони завантажували відео в Інтернет.

Номер слайду 7

Так,31-річна жителька Сочі засуджена до позбавлення волі за доведення до самогубства свого колишнього співмешканця, через публікацію в соцмережах різного фото під різними іменами. ПРИКЛАДИ ВІРТУАЛЬНОГО НАСИЛЛЯ

Номер слайду 8

Типи кібербулінгу: Тип 1: Перепалки. Тип 2: Використання особистої інформаціїТип 3: Наклеп. Тип 4: Флеймінг і тролінг. Тип 5: Обдурювання. Тип 6: Анонімні погрози. Тип 8: Кіберпереслідування. Тип 7: Хепіслепінг

Номер слайду 9

Використання особистої інформації“Зламування” поштових скриньок, серверів, сторінок у соціальних мережах з метою отримання особистої інформації…

Номер слайду 10

Анонімні погрози. Посилаються листи в соцмережах, на електронні скриньки загрозливого змісту, з образами та вульгарними висловами.

Номер слайду 11

Кіберпереслідування. Це одна з найжахливіших форм. Жертву приховано вистежують для скоєння нападу, побиття, зґвалтування.

Номер слайду 12

Тролінг (“ловля на блешню”)Розміщення в Інтернеті провокаційних повідомлень з метою викликати конфлікти між учасниками…

Номер слайду 13

Флеймінг (“пекучий, гарячий”) Обмін короткими гнівними і запальними репліками між учасниками використовуючи комунікаційні технології.

Номер слайду 14

Наклеп. Як зрозуміло з назви, це поширення неправдивої, образливої інформації. Це можуть бути пісні, текстові повідомлення, фото, які часто мають сексуальний характер.

Номер слайду 15

Хепіслепінг(“Радісне побиття”) – назва закріплена за відеороликами із записами реальних сцен насильства, які розміщуються в мережі Інтернет без згоди жертви. P. S. Карається законом.

Номер слайду 16

Перепалка. Мається на увазі обмін маленькими, але дуже емоційними репліками. Як правило, беруть участь у цьому двоє людей, хоча не виключено і присутність кількох людей. Розгортається ця перепалка в «публічних» місцях Інтернету. Може закінчитися швидко і без наслідків, а може перерости у тривалий конфлікт.

Номер слайду 17

Напади. Це регулярні висловлювання образливого характеру на адресу жертви (багато СМС-повідомлень, постійні дзвінки) аж до перевантаження приватних каналів. Зустрічаються такі напади у форумах і чатах, іграх онлайн.

Номер слайду 18

Самозванствонебезпечне віртуальне «бикованіе», яке також має на увазі перевтілення в певну особистість. Переслідувач використовує дані жертви (логіни, паролі до акаунтів в мережах, блогах) з метою здійснення від її імені негативної комунікації. Тобто людина (жертва) і не підозрює, що розсилає образливі повідомлення або веде листування

Номер слайду 19

Відчуження. Будь-яка людина рано чи пізно хоче бути включеним в якусь групу. Виключення з неї сприймається дуже гостро, болісно. У дитини падає самооцінка, руйнується його нормальний емоційний фон.

Номер слайду 20

АГРЕСОР ПОТЕНЦІЙНА ЖЕРТВА СПОСТЕРІГАЧУчасники кібербулінгу

Номер слайду 21

Наслідки кібербулінгу: Психологічно зламана особистість. Замкненість у собіВідчуження від реального життя. Боязнь спілкуватися із однолітками“Прощання з життям” (суїцид)Адміністративна та кримінальна відповідальність (штраф , ув'язнення) Осуд оточуючих.

Номер слайду 22

Правила – поради для подолання кібербулінгу.1. Не поспішай викидати свій негатив у кібер простір. 2. Не купуйся на ілюзію анонімності.3. Зберігай підтвердження фактів нападів.4. Ігноруй одиничний негатив.5. Повідомляй дорослих про факт некоректної поведінки.6. Блокуй агресорів.7. У певних ситуаціях звертайся до правоохоронних органів.

pptx
Додано
28 листопада 2024
Переглядів
139
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку