Презентація на тему: "Лабораторія коктейлів"

Про матеріал
Презентація на тему: "Лабораторія коктейлів" використовується під час проведення майстер-класів, уроків виробничого навчання, з професії бармен. Використовується для практичного закріплення та удосконалення набутих теоретичних знань, вдосконалення вмінь та навичок здобувачів освіти із сучасних подач коктейлів та їх оформлення.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Лабораторія коктейлів

Номер слайду 2

«Коктейль є стимулюючим напоєм, що складається з різних за міцністю алкогольних напоїв, цукру і гірких настоянок».

Номер слайду 3

В наш час досить швидко розвивається міксологія. Міксологія – це свого роду алхімія у барній індустії. На відміну від бармена, бармен- міксолог більше працює зі смаковим балансом коктейлю або напою. Це експерименти, що ґрунтуються на ідеальному почутті смаку бармена- міксолога. Важливу роль у міксології також займають ідеальний зовнішній вигляд, витончений аромат, бездоганна прикраса та загальне враження про подачу коктейлю.

Номер слайду 4

Також великої популярності набуває молекулярний коктейль-бар. Він відрізняється від класичного тим, що при приготуванні коктейлів застосовуються нестандартні прийоми використання властивостей компонентів, отримуючи нові якості смаку, консистенцію, форму та ін.

Номер слайду 5

Молекулярний коктейль може подаватися у вигляді желе чи піни, кристалів, апетитної ікри, сфер та льоду. Зрозуміло, ефект від впливу коктейлю на людський організм залишиться тим самим, але щодо смакового та естетичного сприйняття, то він здатний викликати справжню бурю нових відчуттів, завдяки своїй незвичайній текстурі та формі.

Номер слайду 6

Це нові сучасні коктейлі, нестандартні подачі напоїв або абсолютно незвичайні ремікси на класику.

Номер слайду 7

Коктейлі-желе. Їх також називають харчові коктейлі, желейні коктейлі, желатинові коктейлі, желейні шоти або тверді коктейлі. Желатинові коктейлі молекулярної міксології отримують на основі коктейлів з додаванням неароматизованого желатину . Консистенція коктейлів-желе має бути пружною та еластичною, щоб їх можна було брати руками і у той же час м'якою, щоб танули у роті. Міцні коктейлі, слід розводити простим сиропом, водою, щоб знизити міцність і дозволити желатину загуснути. Інші інгредієнти коктейлів, такі як: цитрусові соки, настойки і міцні ароматичні есенції – також можуть потребувати коригування. Подають желейні шоти на скляних ящиках з льодом, освітлюваних зсередини для ефектної презентації.

Номер слайду 8

Згущувачі для желейних коктейлів.  В основі желатинових коктейлів використання желатину, який має бути розчинений у теплій воді. Агар-агар. Для вегетаріанців альтернативою желатину може стати агар-агар.

Номер слайду 9

Коктейлі- машмелоу. Їстівні маршмелоу-коктейлі отримують на основі традиційного рецепту «Ramos Gin Fizz» (джин, лимонний сік, сік лайму, яєчний білок, цукор, вершки, есенція, приготована з квітів апельсинового дерева і газована вода), а також додатково використовують цукор і желатин, з яких безпосередньо роблять маршмелоу.

Номер слайду 10

Коктейльні трюфеля. Грант Ашатц створив декілька коктейлів «Егг-ног» (солодкий алкогольний напій на основі яєць і молока; схожий на наш гоголь- моголь): сфери егг-ног заповнені алкогольною сумішшю (схожою на рідкий шоколадний трюфель).

Номер слайду 11

Коктейль-фруктовий лід.  Коктейлі у вигляді фруктового льоду (Кольорове мартіні у вигляді фруктового морозива).

Номер слайду 12

Цукрова вата Келих наповнюють цукровою ватою. Коктейль збивають у шейкері і пропускають його крізь вату, яка поступово починає розчинятися у коктейлі. Деякі молекулярні міксологи експериментують з коктейлями, ароматизованими цукровою ватою.

Номер слайду 13

Ароматний лід  Ще одна техніка, яка використовується у міксології, для створення кубиків льоду або сфер, ароматизованих одним з інгредієнтів коктейлю. Коли лід розтає, відбувається ароматизація коктейлю (на відміну від традиційного розчинення ароматичних речовин).

Номер слайду 14

Особливе місце в різноманітності коктейлів займають шарові коктейлі, інгредієнти яких розміщуються шарами, що не змішуються між собою. Деякі майстри здатні створювати справжні шедеври, що вражають не лише своєю красою, а й розмаїттям смаку одного напою.

Номер слайду 15

Використовують для їх створення різнокольорові спиртові напої, фруктові соки, креми та лікери. Напої наливають холодними за допомогою ножа або барної ложки з довгою ручкою. При приготуванні коктейлів слід враховувати густину всіх складових, яка залежить від вмісту цукру. Напої (складові коктейлю) наливають у порядку зменшення їх густини, тобто ніжній шар коктейлю має найбільшу густину.

Номер слайду 16

Подаються такі коктейлі у високих і вузьких чарках з прозорого скла.

Номер слайду 17

Номер слайду 18

Номер слайду 19

Номер слайду 20

Номер слайду 21

pptx
Додано
20 листопада
Переглядів
18
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку