Презентація на тему " Наш добробут"

Про матеріал
Презентація на тему " Наш добробут" порзкиває такі питання: • добробут • життєві навички • потреби • бажання • підприємливість • соціальне підприємництво. Презентація виконана по підручнику, тому учням буде цікаво і змістовно.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Наш добробут5 клас НУШВчитель ЗБД Власюк К. П.

Номер слайду 2

Наш добробут• добробут • життєві навички • потреби • бажання • підприємливість • соціальне підприємництво

Номер слайду 3

що таке добробут?Слово «добробут» утворилося з двох слів: «добро» і «бути». Тому, коли людина почувається щасливою і задоволеною своїм життям, кажуть що вона має високий рівень добробуту. Добробут іноді пов’язують лише із матеріальними цінностями: великим будинком, дорогим автомобілем, новим телефоном. Однак це не так. Відчуття добробуту найбільше залежить від того, що за гроші не купиш. Наприклад, можна купити будинок, але не затишок; ліжко, але не сон; годинник, але не час; книгу, але не знання; ліки, але не здоров’я.

Номер слайду 4

Науковці кажуть, що добробут — це рівень задоволення всіх людських потреб — матеріальних і духовних. Відчуття добробуту у вашому класі залежить від того, чи комфортно вам спілкуватися і працювати разом. Для цього важливо прийняти правила ефективної взаємодії. • Об’єднайтесь у дві-три команди. Підготуйте упаковку пластиліну і зубочисток для кожної команди. За 5 хвилин складіть із них найвищу стійку конструкцію.• Визначте, яка команда перемогла. Обговоріть, що вам допомагало в роботі, а що — заважало. • Проведіть мозковий штурм. Запишіть усі правила, які, на вашу думку, сприятимуть ефективній взаємодії. • Доповніть плакат «Правила класу»

Номер слайду 5

потреби та бажання. Подумайте про те, чого ви дуже хочете. Можливо, це саме те, чого дійсно потребуєте для життя — їжа, вода, теплий светр. А можливо, ви хочете те, без чого можна обійтися, — новий телефон, дизайнерський одяг тощо. Нерідко наші потреби й бажання збігаються. Однак буває й так, що наші бажання не відповідають нашим потребам, а іноді навіть є шкідливими для життя і здоров’я.

Номер слайду 6

Американський психолог Абрагам Маслоу склав піраміду потреб. Найважливіші потреби — повітря, їжа, вода, сон, безпека — розташовані в основі піраміди. Доки ці потреби не задоволені, людина не може дбати про потреби на вершині піраміди. Проте відчуття добробуту найбільше залежить від задоволення саме цих потреб — у повазі, творчості, пізнанні, самореалізації.

Номер слайду 7

Номер слайду 8

життєві навички для добробуту. Ми живемо у складному й мінливому світі, де чи не щодня з’являються нові виклики. Щоб успішно долати їх та досягати високого рівня добробуту, необхідно набути особливих навичок. Їх ще називають життєвими навичками. Це уміння, які допомагають людям краще спілкуватися та розуміти одне одного, співпрацювати, аналізувати проблеми, ухвалювати виважені рішення тощо. Життєвими їх називають тому, що вони не обхідні кожній людині, незалежно від того, що вона робить, яку професію обере. Більшість людей набуває цих навичок методом проб і помилок. Але ті, кого навчили життєвих навичок, мають набагато більше шансів досягти добробуту в усіх сферах свого життя.

Номер слайду 9

Життєві навички, сприятливі для здоров’я і добробуту

Номер слайду 10

Номер слайду 11

Підприємливість. Для задоволення базових потреб людині потрібні ресурси. Отримати їх допомагає підприємливість. Ця здатність потребує від людини ініціативності, кмітливості, фінансової грамотності, соціальної активності тощо.

Номер слайду 12

Завдання:

Номер слайду 13

як стати успішним. Для досягнення успіху в навчанні чи в будь якій іншій справі треба оволодіти життєвими навичками постановки й досягнення мети. Мрія, яка має план, стає метою!

Номер слайду 14

Номер слайду 15

Номер слайду 16

Домашнє завдання: Опрацювати § 3. Наш добробут. Виконати мозаїку завдань на ст.29

Номер слайду 17

Джерела: Https://pixabay. Com/ru/illustrations/%D1%81%D0%BC%D0%B0%D0%B9%D0%BB%D0%B8%D0%BAzd_bez_dobr_5kl_Voroncova_2022.pdf

Номер слайду 18

Дякую за увагу!!!

pptx
Додано
30 січня
Переглядів
459
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку