Презентація на тему:"Профілактика порушення постави".

Про матеріал
Презентація на тему:"Профілактика порушення постави" допоможе вчителю ефективно провести урок з основ здоров`я в 5 класі.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Чодового Всім настрою!!! Пролунав для всіх дзвінок. Розпочати час урок. Стали всі рівненько. Вийшли із-за парт. Урок з основ здоров'я будем починать. Всі за парти ми сідаєм. До роботи приступаєм. Подивилися на мене. Усміхнулися усі. Чи готові до уроку? Молодці! Працюймо наполегливо. Швидко, старанно. Щоб жодна хвилинка не втратилась марно. І нехай девізом нашого уроку будуть слова: Хто здоровий – той сміється, Все йому в житті вдається. Він долає всі вершини – Це чудово для людини. Прекрасного всім настрою і плідної співпраці!!!

Номер слайду 2

Свої очікування від сьогоднішнього уроку Розшивруйте за кожною літерою. УРОК

Номер слайду 3

Номер слайду 4

 3        1                 2                      4              Розв'язування кросворда на тему : «Рух – це життя»

Номер слайду 5

Гра «Хрестики – нулики»Закресліть прямою лінією (вертикальною, горизонтальною, діагональною) групу слів, які об’єднуються однією темою чи поняттями

Номер слайду 6

Альтернативна вправа. Гра «Так – ні» Відповіді учні записують на аркушах. Знаком «+» школярі позначають правильні твердження, «-» -- неправильні.1. Загартовування проводять за допомогою сонця, повітря, води. 2. Загартовуватися потрібно систематично. 3. Загартовуватися можна як тобі заманеться. 4. Загартовуватися потрібно поступово. 5. У людина, яка достатньо рухається , хороша координація рухів і маса тіла. 6. Учні впродовж дня довго сидять не рухаючись, це покращує їхнє здоров’я 7. У Вашому віці найкраще щотижня займатися фізичними вправами тричі на тиждень по 30 – 40 хв. 8. Біг відноситься до низької рухової активності. 9. Прибирання в оселі відноситься до помірної рухової активності. 10. Робота за комп`ютером відноситься до помірної рухової активності. 11. Одним з основних правил здорового способу життя та умовою росту й розвитку є достатня рухова активність. 12. Недостатня рухова активність є причиною порушень розвитку скелета, втомлюваності, поганого сну.

Номер слайду 7

Ключ до вправи Взаємоперевірка роботи 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 + + -++ -+ -+ -++

Номер слайду 8

1. Щоб дізнатися тему уроку розв’яжіть ребуси.

Номер слайду 9

Тема уроку: Профілактика порушень постави. Завдання уроку: ви дізнаєтеся, якою має бути постава, причини її порушення та способи профілактики, пов’язаних з цим захворювань.

Номер слайду 10

2. Які слова у вас асоціюються зі словом “постава ”?П -О -С -Т -А -В -А - – Пригадайте, що ми називаємо поставою?

Номер слайду 11

Постава — це вміння без особливої напруги утримувати своє тіло та зберігати правильну позу в різних положеннях: сидячи, під час ходьби та ігор.

Номер слайду 12

– Чому одні люди мають гарний вигляд, а інші - ні? Які на вашу, думку ознаки правильної постави? Ст. 75 підручника

Номер слайду 13

Номер слайду 14

Скелет + м'язи = рух. Перегляд відео.

Номер слайду 15

. Фізкультхвилинка. Виконання вправ.

Номер слайду 16

У робочому зошиті на ст. 25 виконайте завдання № 2 відповідно до матеріалу підручника на ст. 76. Перевір чи правильно ти сидиш. Оскільки не правильна постава призводить до викривлення хребта.

Номер слайду 17

Сколіоз – викривлення хребта в бік. Ст. 76 підручника

Номер слайду 18

Кіфоз – викривлення хребта назад. Ст. 76 підручника

Номер слайду 19

Лордоз – вгин хребта в середину.

Номер слайду 20

Номер слайду 21

Робота в групах Група № 1 Створити фото колаж із роздаткового матеріалу на тему: «Причини і наслідки порушення постави» та презентувати свою роботу. Група № 2 Створити фото колаж із роздаткового матеріалу на тему: «Профілактики порушень постави» та презентувати свою роботу. Група № 3 Скласти пазли із роздаткового матеріалу. Після чого назвати ознаки правильної і неправильної постави. Група № 4 Знайти правильну послідовність розрізаних частин вірша, розділити його між членами своєї команди і виразно зачитати.

Номер слайду 22

Номер слайду 23

Номер слайду 24

Номер слайду 25

Той, хто має правильну поставу:не втомлюється швидко;не відчуває болю в м’язах спини;почувається впевнено та життєрадісно. Висновок Фізичні вправи допомагають сформувати правильну поставу.

Номер слайду 26

Домашнє завдання. Опрацювати § 12, скласти сенкан зі словами «постава» розрахувати масу свого рюкзака.

pptx
Додано
13 січня
Переглядів
106
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку