12 серпня о 18:00Вебінар: Краще раз побачити: універсальні інтернет-ресурси для унаочнення навчального матеріалу

Презентація на тему:" Рекламуємо красиве і корисне. Створюємо рекламу свого улюбленого соку з веселим героєм".

Про матеріал
Презентація на тему:" Рекламуємо красиве і корисне. Створюємо рекламу свого улюбленого соку з веселим героєм", створена за допомогою інтернет-ресурсів за підручником Масол Л. М. "Мистецтво " інтегрованого курсу для 2 класів (за програмою Р. Б. Шияна) в допомогу учителю до уроку.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Рекламуємо красиве та корисне. Створення рекламу свого улюбленого соку з веселим героєм. Урок образотворчого мистецтва в 2 класі (НУШ)Вчитель: Філіпчук О. П. Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 м. Бердичева

Номер слайду 2

« А зараз перерва на рекламу! » - ми звикли до таких слів, що лунають з екранів телевізорів, комп'ютерів. Реклами бувають веселі, захопливі і навіть фантастичні.

Номер слайду 3

Разом з героями реклами ти дізнаєшся, чим корисний чи важливий той чи інший продукт. У ній гармонійно поєднуються малюнки, слова або верші, музика, анімація. Роздивись рекламу. Які кольори на ній переважають? Охарактеризуй зображених героїв. Який з них сподобався тобі найбільше?

Номер слайду 4

Лясолька і Барвик зробили рекламу. Хто з них прорекламував овочі, а хто- фрукти?

Номер слайду 5

З чого виготовляють соки

Номер слайду 6

https://www.youtube.com/watch?v=di43 E8 Hdc. Cs&feature=youtu.behttps://www.youtube.com/watch?v=ACMHrqj. PYw4&feature=youtu.be. Перегляньте рекламу соків для дітей за посиланнями:

Номер слайду 7

Реклама соку

Номер слайду 8

Реклама соку

Номер слайду 9

https://www.youtube.com/watch?v=6 LHgo4ziw4c. Фиксики - Витамины | Познавательные мультики для детей. В соках багато вітамінів. Переглянь це відео

Номер слайду 10

Творча робота. Пофантазуй і створи рекламу свого улюбленого соку з веселим героєм. За бажанням додай рекламний девіз чи віршик.

Номер слайду 11

Номер слайду 12

Номер слайду 13

Смакуйте соки та будьте здорові!

pptx
Додано
18 червня
Переглядів
120
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку