19 січня о 18:00Вебінар: Психологічна допомога дітям і дорослим у кризових станах

Презентація натему: "Вступ. Фізична та суспільна географія України"

Про матеріал
Презентація до уроку географії у 8 класі на тему: Вступ. Фізична та суспільна географія України. Відповідно до Навчальної програми з географії для 6-9 класів, на підставі Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти. Тема 1. Урок №1 "Об’єкти вивчення і методи досліджень фізичної та суспільної географії України. Джерела географічної інформації".
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Фізична географія України 8 клас Вступ. Фізична та суспільна географія України Презентація до уроку вчителя географії Енергодарської ЗОШ №4 Мірошник Л.П.

Номер слайду 2

Обладнання Атлас "Фізична географія" 8 клас – Calamйo

Номер слайду 3

Обладнання

Номер слайду 4

Об'єкти вивчення географії

Номер слайду 5

- компоненти (складові частини) природи, які найбільше впливають на життя і господарську діяльність людини. Природні умови Природні ресурси - компоненти природи, які на певному етапі науково-технічного розвитку використовують у господарстві Насамперед це стосується рельєфу та клімату. Поясніть, яким чином?

Номер слайду 6

- мінеральні, або корисні копалини; - водні; - ґрунтові; - біологічні (лісові, кормові, промислово-мисливські). Основні види природних ресурсів

Номер слайду 7

Водні ресурси України

Номер слайду 8

Структура земельних ресурсів України

Номер слайду 9

- Енергія Сонця, вітру, - внутрішнього тепла Землі, - морських течій, хвиль, припливів Альтернативні джерела енергії

Номер слайду 10

– особливості природи та суспільні об’єкти, які можуть використовуватися для відпочинку, туризму та охорони здоров’я: Рекреаційні ресурси 1. Природно-рекреаційні 2. Культурно-історичні Дністровський каньйон О. Хортиця

Номер слайду 11

Фізична географія України вивчає: закономірності формування та розвитку природи нашої держави з притаманними їй загальнопланетарними роцесами й особливостями їх вияву на конкретній території. Предмет вивчення фізичної географії

Номер слайду 12

Об'єкти вивчення суспільної географії загальні закономірності розвитку та розміщення населення і господарства на земній кулі, а також в окремих регіонах і країнах. відповідає на питання: де розміщені ті чи ті об’єкти вивчення, чому.

Номер слайду 13

Складові суспільної географії

Номер слайду 14

Методи географічних досліджень Завдання: Розкажіть, які спостереження та дослідження ви виконували, вивчаючи географію у попередні роки. Які знання з географії ви одержали завдяки цим методам пізнання?

Номер слайду 15

Джерела географічної інформації Географічна енциклопедія України

ppt
Додано
29 липня 2019
Переглядів
3033
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку