До розіграшу
залишилось:
21 день
Конкурс розробок «Вчительська десятка»
Розробки додавай – подарунки вигравай!

Презентація самоврядування "Школа-щасливий берег нашого дитинства"

Про матеріал

Основною ланкою у становленні виховного колективу є учнівське самоврядування - самодіяльна організація дитячого життя в школі. Воно уособлює демократичну та самодіяльну атмосферу, захищає й забезпечує права всіх учасників колективу, сприяє формуванню у них громадянськості, організаторських якостей, допомагає педагогічному колективу в проведенні різноманітних заходів, виступає їх ініціатором. Загалом учнівське самоврядування є незамінним помічником у моїй виховній роботі з класом.

Зміст слайдів
Номер слайду 1

Презентація самоврядування“ Школа-щасливий берег нашогодитинства”Класний колектив10-А класу“Н П”(Нове покоління)2013-2014

Номер слайду 2

«Тобі нудно?! Ти не маєш чим зайнятися і водночас хочеш отримати багато нових вражень та дізнатися безліч цікавого?! Подивись навколо… Бачиш людей, які занурені у себе і не знають чого вони хочуть від життя? Не будь таким!Ти маєш друзів. Вони хочуть тобі допомогти. Спробуйте хоч трішки змінити світ – і відчуєш насолоду. Створи для себе атмосферу свята, отримай досвід, як володіти ситуацією та керувати людьми. А для цього потрібно зовсім небагато – вміти організувати себе для великих справ. Звичайно, ти сам не завжди впораєшся з цим завданням, а тому це краще робити групою. Отак і народжується наше − молодіжне самоврядування. Хочемо робити, знаємо, що і як робити, і, зрештою, робимо! Головне для нас – бути оптимістами, а тоді всі перешкоди лише допомагають бути наполегливими в досягненні поставленої мети». “ НП”

Номер слайду 3

Номер слайду 4

Наш девіз:: Ми всі одна сім’я,Єдина ми родина. Багато різних “Я”-Всі разом-Україна. Школа- це маленька країна,в якій учні та вчителі живуть за своїми законами і правилами.

Номер слайду 5

Напрямки створення груп учнівського самоврядування “НП”Навчальна Інформаційна Дисципліниі порядку Господарська Розважальна Трудова

Номер слайду 6

Структура учнівського самоврядування “НП” Староста. Навчальний сектор. Мистецькийсектор. Трудовийсектор. Спортивнийсектор

Номер слайду 7

Принцип учнівськогосамоврядування:“Самі вирішили-Самі зробили-Самі відповідаємо”

Номер слайду 8

Протокол № 2 Протокол №2зборів учнівського самоврядування 10-А класу від 04.09.2013 року. Присутні 25 учнів,класний керівник Бойко. В. В. Порядок денний: Вибори активу учнівського самоврядування класу, розподіл обов'язків між членами класних секторів. Планування роботи на вересень 2013 /2014 н.р. Регламент роботи: Перше питання -10 хв. Друге – 10 хвилини. Для виступів – по 2 хвилини. Збори провести за 30-35 хвилин. 1. Слухали по першому питанню класного керівника Бойко в. В. про регламент роботи учнівського самоврядування школи та про створення нової учнівської організації 10 А класу, про необхідність створення класного активу самоврядування. Виступили: Осташко М., яка запропонувала кандидатуру Порної Н. на посаду президента класу. 2. Слухали класного керівника про основні питання плану роботи 10 А класу на вересень 2013 року Виступили: Осташко. М.,Гуцало А. . з доповненнями до плану роботи. Ухвалили: Обрати президентом класу Осташко М., її заступником Тахтамиш В. Розподілити обов’язки між членами секторів за вміннями, бажанням та працездптністю обраних . Затвердити план роботи самоврядування 10 А класу на вересень із внесеними доповненнями.  

Номер слайду 9

Все,що не заборонено кодексом учня: Творити;Думати;Обговорювати;Задавати питання;Розвивати свої здібності;Висловлювати свої думки;Поводити себе виховано.

Номер слайду 10

Що не можна: Битися;Сваритися;Ламати та псувати майно;Заважати на уроці;Смітити будь-де;Запізнюватися.

Номер слайду 11

Навчальний сектор “Робота з портфоліо”

Номер слайду 12

Прийняття важливого рішення

Номер слайду 13

Рейтинг:наші досягнення.

Номер слайду 14

Семінарське заняття для батьків“Ми на порозі дорослого життя”

Станьте першим, хто оцінить розробку

Щоб залишити свій відгук, необхідно зареєструватись.

Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!
pptx
Додано
10 січня
Переглядів
745
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку