Презентація "Скульптура з солодкого тіста"

Про матеріал
Скульптура з солодкого тіста (рельєф або кругла скульптура). Завдання підходить для молодших й для середніх класів.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Скульптура з солодкого тіста. Підготувала Білоус Г. В.

Номер слайду 2

Скульптура з солодкого тіста.. Тісто солодке для скульптури. В миску розбити три яйця, насипати один стакан цукру та чайну ложку соди, та все ретельно розтерти до білого. Влити 1 стакан кефіру, перемішати, додати ¾ пачки розтопленого маргарину, та 3-4 стакана борошна. Замісити густе тісто. Дати йому полежати хвилин 10. Солодку скульптуру роблять 2 способами. Перший спосіб: рельєф, тобто розкочуємо пласт тіста, а потім з цього пласта вирізуємо фігурки, які ми вирішили зробити. Можна зробити викрійки, за формою яких потім обрізати тісто по краях. Другий спосіб: кругла скульптура, для цього беремо прямо на деко кладемо шматочок тіста й ліпимо одразу двома руками потрібну форму. Бажано заздалегідь зробити начерк, яку форму ви хочете. Ліпити можна все, що бажає ваша фантазія: риби, птахи, тваринки, машини, будинки. Декор: робимо різні насічки ножицями та ножом, прикрашаємо ізюмом та горішками.

Номер слайду 3

Скульптура з солодкого тіста.. Тісто солодке для скульптури. В миску розбити три яйця, насипати один стакан цукру та чайну ложку соди, та все ретельно розтерти до білого. Влити 1 стакан кефіру, перемішати, додати ¾ пачки розтопленого маргарину, та 3-4 стакана борошна. Замісити густе тісто. Дати йому полежати хвилин 10.

Номер слайду 4

Скульптура з солодкого тіста.. Перший спосіб: рельєф, тобто розкочуємо пласт тіста, а потім з цього пласта вирізуємо фігурки, які ми вирішили зробити. Можна зробити викрійки, за формою яких потім обрізати тісто по краях.

Номер слайду 5

Скульптура з солодкого тіста. Декор: робимо різні насічки ножицями та ножом, прикрашаємо ізюмом та горішками...

Номер слайду 6

Скульптура з солодкого тіста.. Тісто солодке для скульптури. В миску розбити три яйця, насипати один стакан цукру та чайну ложку соди, та все ретельно розтерти до білого. Влити 1 стакан кефіру, перемішати, додати ¾ пачки розтопленого маргарину, та 3-4 стакана борошна. Замісити густе тісто. Дати йому полежати хвилин 10. Кругла скульптура: для цього беремо прямо на деко кладемо шматочок тіста й ліпимо одразу двома руками потрібну форму. Бажано заздалегідь зробити начерк, яку форму ви хочете. Ліпити можна все, що бажає ваша фантазія: риби, птахи, тваринки, машини, будинки. Декор: робимо різні насічки ножицями та ножом, прикрашаємо ізюмом та горішками.

Номер слайду 7

Скульптура з солодкого тіста.. Черепашка з солодкого тіста для скульптури.

pptx
Додано
20 травня 2020
Переглядів
526
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку