12 серпня о 18:00Вебінар: Краще раз побачити: універсальні інтернет-ресурси для унаочнення навчального матеріалу

Презентація "Too та Enough в англійській мові"

Про матеріал
Презентація з англійської мови для учнів 6-7 класів, яка буде корисною, як для учнів середньої школи, так і для учнів старших класів при підготовці до ЗНО.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Номер слайду 2

Вимова і переклад: Too [tuː] / [ту:] – занадто Це слово використовується, щоб показати, що чогось більше, ніж треба.  Зверніть увагу на те, що в реченні too ставиться перед словами, у поєднанні з якими використовується.

Номер слайду 3

1. Зі словами, що відповідають на питання «How ?» (як?). He talks too fast. Він говорить занадто швидко. 2. Зі словами, що відповідають на питання «what?» (який?): This car is too expensive. Ця машина дуже дорога. 3. Дуже часто too використовується зі словами much/many – багато і little – мало. : You drink too much coffee. Ви п’єте занадто багато кави.

Номер слайду 4

Вимова і переклад: Enough [ɪˈnʌf] / [іна’ф] – достатньо Це слово вказує на необхідну норму чогось. Ми використовуємо слово, щоб показати, що є достатня кількість чогось. Наприклад: у мене достатньо грошей, щоб купити цю сукню. У реченні enough може стояти як перед, так і після слів, у поєднанні з якими використовується. 

Номер слайду 5

словами, які позначають предмет. Наприклад: enough money (достатньо грошей), enough time (достатньо часу): I I have enough money to buy this book. У мене достатньо грошей, щоб купити цю книгу.

Номер слайду 6

Слів, які відповідають на питання how? «як?». Наприклад: hot enough (досить жарко), simple enough (досить просто). how? (как?): That sounds easy enough. Це звучить досить просто. Слів, які відповідають на питання what? «який?». Наприклад: beautiful enough (досить гарний), big enough (досить великий). This room is large enough. Ця кімната досить велика.

Номер слайду 7

Коли ми використовуємо enough з часткою not, він набуває значення «не досить». Зверніть увагу, якщо enough стоїть після слова, not ставиться не перед enough, а перед словом, до якого воно відноситься. Неправильно: small not enough Правильно: not small enough Наприклад: This knife is not sharp enough. Цей ніж не досить гострий.

ppt
До підручника
Англійська мова (6-й рік навчання) 6 клас (Карпюк О.Д.)
Додано
13 квітня
Переглядів
233
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку