26 січня о 18:00Вебінар: Співпраця вчителя з батьками дитини з особливими освітніми потребами

Презентація "Top list of popular words"

Про матеріал
"Top list of popular words" виховний захід, в рамках проведення тижня англійської мови, має на меті ознайомити педагогічних працівників (не фахівців) з популярними та широковживаними новинками слів, пояснити їх значення та сфери вживання; розширити словниковий запас педагогічних працівників (не фахівців з даного предмету)
Зміст слайдів
Номер слайду 1

The Top list. Popular Words

Номер слайду 2

Лайфха́к

Номер слайду 3

Лайфха́к (від лайфхакінґ, англ. life hacking) — сленґовий термін, що означає маленьку хитрість або корисну пораду, яка допомагає вирішувати побутові проблеми, тим самим заощаджуючи час.

Номер слайду 4

Номер слайду 5

Кешбек

Номер слайду 6

Кешбек (cashback) - це повернення частини грошей за покупки, здійснені в інтернет-магазинах або програма лояльності, яка стимулює клієнтів здійснювати покупки за допомогою пластикової карти. Придумали таку схему роботи доволі давно: за даними видання Forbes, в США подібні програми з'явилися у 1980-х.

Номер слайду 7

Постити Запостити

Номер слайду 8

У розмовній українській мові дедалі частіше можна почути слово "запостити" у значенні розмістити певну інформацію (пост) в інтернеті (переважно у соцмережах)."Пост" є запозиченим словом і походить від англійського слова "post", яке може бути як дієсловом, так і іменником.

Номер слайду 9

Фоловер

Номер слайду 10

Фоловер - «послідовник, однодумець»цей іменник є сленговой одиницею, утвореної від англійського дієслова Follow – слідувати за. А тому і «фолловер», по суті, це людина, яка поділяє інтереси іншого користувача, а щоб показати свою причетність, підписується на її оновлення.

Номер слайду 11

LOL

Номер слайду 12

Що значить lol — це абревіатура, що використовується в інтернет-спільнотах, яка позначає веселощі та сміх. Вона скорочена від фраз «lot of laugh» — море сміху або «laughing out loud» — дуже голосно сміюся.

Номер слайду 13

Свайп

Номер слайду 14

Свайп - ковзати пальцем по екрану. Від англійського to swype - проводити, не відриваючи, ковзати. Слово «свайп» прийшло до нас з появою сенсорних екранів. Воно означає жест, коли користувач смартфона або планшета прикладає палець до екрану і, не відриваючи, ковзає їм в потрібному напрямку. Наприклад, люди з допомогою свайпа виводять гаджети з режиму блокування.

Номер слайду 15

Фотобомбінг

Номер слайду 16

Фотобомбінг - це коли в кадр потрапляє щось або хтось зайвий - випадково або навмисно.

Номер слайду 17

Офісний фотобомбінг

Номер слайду 18

Юзати/юзер

Номер слайду 19

Юзати - користуватися. Від англійського to use - використовувати. Юзер - користувач

Номер слайду 20

Стрімити

Номер слайду 21

Стрімити - передавати дані (відео, звук) в реальному часі. Від англійського streaming - потокове мовлення. Слово «стрім» стало популярним після того, як у всіх користувачів Інстаграма і Фейсбуку з'явилася можливість вести прямі відеотрансляції.

Номер слайду 22

Флешмоб

Номер слайду 23

Флешмо́б (також флеш моб і флеш-моб, англ.flash mob — «блискавична юрба», flash — блискавиця, спалах, mob, скорочене й усічене лат. mobilis vulgus — рухливий натовп, юрба) — це несподівана поява групи людей у заздалегідь запланованому місці.

Номер слайду 24

Банити / забанити

Номер слайду 25

банити - (англ. ban, /bæn/ — забороняти, оголошувати поза законом) Забанити – заборонити написання повідомлень у форум або чат, заборонити доступ до будь-якого ресурсу.

Номер слайду 26

Флуд (флудити)

Номер слайду 27

Флуд (неправильна вимова англ. flood /flʌd/ — «повінь», «потоп») — марнослів'я, повідомлення в інтернет-форумах і чатах, яке займає (в багатьох випадках) великі обсяги і не несе якоїсь нової чи корисної інформації. Крім того, на форумах флудом називають будь-яке повідомлення, яке не стосується теми форуму (офтопік).

Номер слайду 28

pptx
Додав(-ла)
Кішенко Катя
Додано
21 листопада 2020
Переглядів
108
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку