Презентація "Топучитель по-українськи: основи педагогічної та тьюторської взаємодії. Де шукати золотої середини?шукати"

Про матеріал

У презентаціїї йде мова про ТОП-5 професійних компетенцій сучасного вчителя-тьютора, а також про ідеальну освіту: чи існує вона взагалі? Чому така важлива взаємодія вчителя та тьютора, яка кінцева мета? Цікаві педагогічні задачі "Займіть позицію". Формула успіху - вдалий шлях дитини на ниві знань!

Зміст слайдів
Номер слайду 1

Майстер-класучителя української мови та літератури. Возняк Ірини Валеріївни

Номер слайду 2

Топучитель по-українськи: основи педагогічної та тьюторської взаємодії. Де шукати золотої середини?

Номер слайду 3

Натхнення існує, але знайти його можна тільки в процесі роботи. Пабло Пікассо Ви - наша висока серед хмар! Артем Комаристий

Номер слайду 4

ТОП-5 професійних компетенцій сучасного вчителя-тьютора:1. Уміння створювати комфортне психологічне середовище в процесі навчання.2. Здатність відчувати атмосферу в класі.3. Майстерно вибудовувати комунікації з усіма учасниками навчального процесу.4. Вправно підтримувати професійний імідж.5. Навчаючи вчитись.

Номер слайду 5

Цікаве запитання!

Номер слайду 6

Ідеальна освіта – це розкриття внутрішнього потенціалу дитини1. Як вчити?2. Як сприяти командній роботі?3. Як організувати навчальний процес?

Номер слайду 7

Взаємодія - Учитель надає теоретичний і практичний матеріали. - Тьютор приводить до здобуття цього матеріалу шляхом дискусії і при цьому користується правилом трьох компонентів: ХОЧУМОЖУПОТРІБНО

Номер слайду 8

Учитель/Тьютор=спеціаліст+дорога Учитель/Тьютор=потенціал+майбутнєУчитель/Тьютор=успіх у навчанні та житті

Номер слайду 9

Творчі смаколики!

Номер слайду 10

Шевченко в наших серцях!

Номер слайду 11

Майстерня слова

Номер слайду 12

Займіть позицію! {5 C22544 A-7 EE6-4342-B048-85 BDC9 FD1 C3 A} Учитель Тьютор

Номер слайду 13

Ситуація № 1 Учень ставить запитання щодо зв’язку теми з іншою дисципліною. Педагог не знає відповіді. Як варто вчинити вчителю? Тьютору?

Номер слайду 14

Ситуація № 2 Заступник директора відвідав урок учителя й почав обговорювати його перебіг у присутності декількох дітей, які не встигли вийти з класу. Розмова була агресивною. Як учинить педагог згодом? Тьютор? Чи потрібно обговорити з учнями цю ситуацію?

Номер слайду 15

Ситуація № 3 Розумний бешкетник заважає вчителю проводити урок, ставлячи запитання не за темою й відволікає однокласників. Ваші пропозиції?

Номер слайду 16

Ситуація № 4 На попередньому уроці учень отримав низький бал, оскільки не міг зосередитися. Діти пишуть самостійну роботу, і він знову не може опанувати себе. Учитель робить декілька зауважень, але ситуація не змінюється. Одиниця в журналі, хлопець в істериці.

Номер слайду 17

Ситуація № 5 Учні передавали на уроці записку, де спілкувалися на особисту тему. Учитель забрав цидулку й прочитав на увесь клас. Чи правильно вчинив учитель? Що можна було б зробити інакше? Як відреагував би тьютор?

Номер слайду 18

Де середина?Освіченість і мудрість учителя + Мотивація та досвід тьютора =Правильний та вдалий шлях дитини на ниві знань!

pptx
Додано
28 червня
Переглядів
85
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку