Презентація до заняття з Художньо-мовленнєвої діяльності, заучування вірша Андрія Мястківського "Котики-воркотики" (використання мнемотехніки) з елементами екологічного виховання для дітей середнього дошкільного віку в ЗДО
Вербові котики. Середній вік. Художньо-мовленнєва діяльність
Номер слайду 2
Тане сніг, течуть струмки,Ожива травичка,I до сонця гiлочки. Простяга вербичкаІ м’якенькi, як пушок,Нiжнi, як шовкові,Ясно дивляться з гілок. Котики вербові. Катерина Перелісна
Номер слайду 3
Квітуча верба — віщунка скорої весни. «Зацвіла верба – весна прийшла», – кажуть у народі. Саме тому ця улюблена українцями рослина є символом молодості, оновлення та пробудження природи від зимового сну.
Номер слайду 4
Як розпускається це деревце навесні? Вже наприкінці березня — на початку квітня на ньому з’являються великі квіткові бруньки, які виглядають дуже гарно. Коли плівочка, що покриває їх, лопається, з’являється сірувато-білий пухнастий клубочок, схожий на маленького котика.
Номер слайду 5
Підійдіть до верби ще раз за кілька днів, коли вона зацвіте своїм запашним жовтим цвітом, послухайте діловий гул бджіл, які вирвалися з вулика після довгої зимівлі і збирають перший пилок та нектар.
Номер слайду 6
Тішать око сірі пухнасті котики вербові. Торкнешся їх, а враження, що вони ось-ось замуркочуть до тебе, схочуть розповісти про щось приємне, повідати якісь таємниці, невідомі нам, людям, попросять молочка..