Презентація "Види сучасних комп'ютерів"

Про матеріал
Види сучасних комп’ютерів та їх застосування. Презентація на допомогу вчителю інформатики.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Номер слайду 2

Настільні комп'ютери  - відносяться до виду стаціонарних ПК. З назви зрозуміло, що це пристрої, які встановлені і працюють на столі і не переносяться в процесі роботи. Як правило, представники цієї групи високопродуктивні потужні пристрої. Складаються з системного блоку, до якого підключаються монітор, клавіатура і миша.

Номер слайду 3

Сервери - цей тип комп'ютера має свої конкретні завдання, які виконує віддалено або локально за місцем. У переважній більшості сервера є досить потужними машинами. Зовнішній вигляд серверів дещо відрізняється від звичного ПК – вони монтуються в металеві стійки, які схожі на меблеві етажерки. Самі стійки розміщують в спеціальній кімнаті (серверної), в ній обов'язково підтримується необхідний температурний режим.

Номер слайду 4

Неттопи - відносяться до виду стаціонарних ПК. Системний блок компактних розмірів, як правило, з невеликими енерговитратами і шумом. Через невеликі розміри неттопи мають більш низьку продуктивність, зате чудово вписуються в домашню обстановку і не займають дорогу площу в офісах.

Номер слайду 5

Мікрокомп'ютери - це комп'ютери, які поміщаються у мініатюрний корпус, зовні дуже схожий на флеш-накопичувач. Сам мікрокомп'ютер не має пристрою виведення інформації, тому за допомогою з’єднання типу HDMI він приєднується до монітора або телевізора. Засоби для роботи із мікрокомп’ютером, такі як миша або клавіатура, підключаються через вбудовані USB-порти або Bluetooth. Технічні характеристики залежать від комплектації, як і у будь-якого іншого ПК.

Номер слайду 6

Моноблоки - відносяться до виду стаціонарних ПК. Системний блок і монітор складають єдине ціле. Комплектуючі та плати поміщаються в відсік, який кріпиться на звороті монітора. Має естетичний вигляд і не займає багато місця.

Номер слайду 7

Види портативних персональних комп'ютерів. Портативний комп'ютер ще можна назвати – переносний. Відрізняються від настільних габаритами і вагою в меншу сторону і більш ємними батареями, що зрозуміло адже його потрібно носити з собою.

Номер слайду 8

Ноутбуки та нетбуки - відносяться до виду портативних (переносних) ПК, мають в своєму складі акумулятор для автономної роботи без використання мережі. Корпус виконаний у вигляді розкладачки, у верхній частині встановлюється екран, а в нижній – клавіатура. Нетбуки менше за розміром ніж ноутбуки, відповідно, мають меншу продуктивність, хоча час роботи акумулятора більше.

Номер слайду 9

Планшетні ноутбуки та планшети - відносяться до виду портативних (переносних) ПК. Корпус складається з дисплея з сенсорним екраном - Touchscreen (тачскрін). Основне їхнє призначення – серфінг в інтернеті, перегляд відео, прослуховування аудіо, ігрові та інші додатки. Компактні габарити роблять цю групу особливо популярною для мандрівників. Планшетні ноутбуки мають клавіатуру, яка або складається, або висувається з ніші під екраном. У планшетів же засобом введення виступає Touchscreen. Для цієї групи важливим є час автономної роботи.

Номер слайду 10

Кишенькові персональні комп'ютери і смартфони - відносяться до виду портативних (переносних) ПК. Відмінні риси – маленький розмір і великий запас часу автономної роботи акумулятора. Засіб введення або сенсорний екран, або висувна клавіатура.

Номер слайду 11

Номер слайду 12

Номер слайду 13

Номер слайду 14

Номер слайду 15

Номер слайду 16

Номер слайду 17

Номер слайду 18

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 2
Оцінки та відгуки
  1. Шульга Людмила Леонідівна
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
  2. Степенко Людмила Василівна
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
pptx
До підручника
Інформатика 8 клас (Ривкінд Й.Я., Лисенко Т.І., Чернікова Л.А., Шакотько В.В.)
Додано
24 листопада 2021
Переглядів
17308
Оцінка розробки
5.0 (2 відгука)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку