25 червня о 18:00Вебінар: Компетентнісні завдання з природничої грамотності: від документів PISA до розширеного світогляду

Презентація "Визначні місця Італії"

Про матеріал
Презентація "Визначні місця Італії", як додатковий матеріал до вивчення теми Італія в 10 класі, або як матеріал до предметного тижня
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Визначні місця Італії

Номер слайду 2

Вічне Місто Рим Рим — одне з найстаріших міст світу, столиця Італії. Тому Рим часто називають «вічним містом»

Номер слайду 3

Колізей Найвідоміша арена смерті. Найбільший амфітеатр Стародавнього Риму, символ імператорської могутності. Вміщав біля 50 000 глядачів.

Номер слайду 4

Венеціанські канали Місто на північному сході Італії, столиця регіону Венето. Венеція відома як значний туристичний центр.

Номер слайду 5

Пам'ятник Данте у Флоренції Видатний італійський поет доби Відродження, письменник і політик, «Батько італійської літератури»

Номер слайду 6

Міст Понте Веккьо Міст через річку Арно у Флоренції, розташований неподалік від знаменитої галереї Уффіці. Відкритий у 1345 році. Є одним із символів Флоренції.

Номер слайду 7

Неаполь — «тисячолике місто» Неаполь розташований біля підніжжя діючого вулкана Везувій. Як і в будь-якому портовому місті, багатство і бідність тут легко уживаються на одній вулиці.

Номер слайду 8

Пізанська вежа Дзвіниця розташована на Соборній площі, яку часто називають «Площа чудес» . Виконана з каменя і мармуру, викликає захоплення своїми грандіозними розмірами, ажурністю і відчуттям «ефекту падіння».

Номер слайду 9

Фонтан ді Треві Найбільший фонтан Риму, був закінчений Ніколою Сальві в 1762 році. Фонтан Треві зображає колісницю Нептуна на чолі з Тритонами. У Фонтан Треві прийнято кидати монету, щоб повернутися до Риму. Друга монета по легенді допоможе самотній жінці зустріти італійця, а третя – гарантує одруження.

Номер слайду 10

Пантеон Маркуса Агріппи Це одне з найбільших всесвітніх надбань історії. Побудований в 27 році до нашої ери і відновлений Імператором Хадріаном в 120 році нашої ери, Пантеон є одним з краще всього збережених древніх пам'ятників Риму. Храм був розграбований і пошкоджений за роки існування.

Номер слайду 11

Римський Форум Площа в центрі Стародавнього Риму разом з прилеглими будівлями. Спочатку на ній розміщувався базар, пізніше вона включила в себе коміції (місце народних зборів), курію (місце засідань Сенату) і набула також політичної функції.Форум служив центром суспільного життя.

Номер слайду 12

Собор Святого Петра (Базиліка Святого Петра) католицький собор, що знаходиться у Ватикані, один з найвідоміших в християнському світі. Храму 500 років. П'ять століть назад, 12 жовтня 1506 року за наказом Папи Юлія II був закладений перший камінь в його фундамент. Освячений собор був лише 120 років опісля. У його фундаменті згідно легенді могила святого Петра – учня Христа – першого єпископа Риму, глави християнської церкви. Легенда свідчить, що саме тут, на арені цирку, за царювання Нерона, апостол був страчений.

Номер слайду 13

Площа Іспанії та Іспанські сходи це одне з найживописніших місць у Римі, де збирається молодь і туристи. Площа Іспанії одержала свою назву через розташоване на ній Іспанське посольство. У центрі площі знаходиться фонтан Баркачча (La Barcaccia, Човник, 1629).

Номер слайду 14

Собор Дуомо в Мілані (хоча по-італійськи слово «собор» і перекладається як «Дуомо») дійсно видатна споруда. Історія Дуомо воістину унікальна, після собору Святого Петра у Римі і Севільського Кафедрального собору, третій по величині католицький храм.

Номер слайду 15

Фортеця Кастелло Сфорцеско назва резиденцій міланських герцогів династії Сфорца в Мілані і Віджевано. Міланський замок спочатку був зведений в XIV столітті як резиденція Віськонті, але був розібраний натовпом повсталого народу після проголошення Амвросіанської республіки. На початку XVI століття до обрамлення замку був запрошений Леонардо да Вінчі; з його робіт збереглися тільки пергола і рукопис з літературними дослідами.

Номер слайду 16

Башта Піреллі висотна будівля в Мілані, що довгий час була найвищою в Італії. У 1950 році Альберто Піреллі, президент концерну «Піреллі», виступив з ідеєю будівництва першого в Італії хмарочоса на тому місці, де в XIX столітті знаходилися перші виробничі потужності його компанії. На будівництво 127-метрової офісної будівлі пішло понад 60 тонн бетону. 18 квітня 2002 року в башту Піреллі врізався літак; троє чоловік загинуло.

Номер слайду 17

Верона Мільйони туристів щорічно приїжджають в це тихе провінційне містечко не для того, щоб познайомитися з історією і архітектурою міста, а для того, щоб написати лист Джульєтті, намалювати сердечко на стіні її будинку і відвідати місце останнього притулку нещасних закоханих.

Номер слайду 18

Турин Турин з’явився на місці стародавнього кельтського поселення, завойованого римлянами і перетвореного на військове укріплення. Збереглося строге планування міста з вулицями, що перетинаються під прямим кутом..

Номер слайду 19

Скільки б разів ви не побували в цій романтичній країні, величезна кількість визначних пам'яток Італії все ще залишиться непізнаною. Країна найвищих культурних та історичних цінностей завжди знайде чим здивувати…

Номер слайду 20

ppt
Додано
6 травня 2020
Переглядів
1052
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку