Презептація на тему "Принципи безпечної життєдіяльності" розкриває такі питання: -Безпека. -Небезпека. -Життєдіяльність. -Служби порятунку. Створена по підручнику, тому учням буде цікаво і змістовно.
Принципи безпечної життєдіяльностіВчитель ЗБД Власюк К. П.
Номер слайду 2
Принципи безпечної життєдіяльностіБезпека. Небезпека. Життєдіяльність. Служби порятунку
Номер слайду 3
Безпека і небезпека. У давні часи старше покоління вчило наступне, як захиститися від диких звірів, несприятливих погодних умов і стихійних лих. Згодом з’явилися небезпеки, пов’язані з діяльністю самих людей. Тому в наш час слід говорити не лише про безпеку життя, а й про безпеку діяльності людини — тобто про безпеку її життєдіяльності.
Номер слайду 4
-Проведіть мозковий штурм. Напишіть на дошці види життєдіяльності, зображені на малюнках. Доповніть перелік іншими видами своєї життєдіяльності. Проаналізуйте, які з них можуть бути небезпечними.
Номер слайду 5
Завдання: Перейдіть за QR-кодом і визначте, які ситуації є безпечними, а які — небезпечними.
Номер слайду 6
Небезпечні ситуаціїІноді трапляються ситуації, які загрожують життю, здоров’ю чи добробуту людей. Наприклад, транспортні аварії або дії, спрямовані проти людей, — хуліганство, побиття, крадіжки то що. Такі ситуації називають небезпечними.
Номер слайду 7
Завдання:- Об’єднайтесь у чотири групи та складіть за наведеним на малюнку зразком перелік небезпек, які можуть загрожувати вам удома, надворі, у школі, на дорозі.
Номер слайду 8
Алгоритм дій у небезпечній ситуації.
Номер слайду 9
Рятувальні та аварійні служби. В Україні існує Державна служба з надзвичайних ситуацій. Її працівники займаються гасінням пожеж, порятунком та евакуацією постраждалих, пошуком людей, що заблукали в горах чи лісах, ліквідацією наслідків повеней тощо.
Номер слайду 10
Номер слайду 11
Номер слайду 12
Завдання: Об’єднайтесь у пари та відпрацюйте свої звернення до рятувальних служб.
Номер слайду 13
Домашнє завдання: Опрацювати § 2. Принципи безпечної життєдіяльності. Виконати мозаїку завдань на ст. 22.