Природно-заповідні об'єкти України і заходи, які можна здійснити на державному і місцевому рівні для збільшення площ природоохоронних територій.

Про матеріал
Ця презентація розроблена для проектів, учні можуть її використовувати, корегувати, або змінювати і*мя на своє, я даю на це дозвіл. Вчителі теж можуть використовувати її для уроків, так точно можуть корегувати та роботи на свій лад, дозвіл даю
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Природно заповідні об’єкти України. Заходи які можна, які можна здійснити на державному і місцевому рівні для збільшення площ природоохоронних територіїПрезентацію підготував учень 11-а класу: Літвінов Нікіта

Номер слайду 2

Мета: обговорити важливість природоохоронних об’єктів в Україні та запропонувати заходи, які можна реалізувати на державному та місцевому рівнях для збільшення площі цих територій. У презентації буде висвітлено типи природоохоронних об’єктів в Україні, сучасний стан цих територій, необхідність збільшення їх площ, виклики та шляхи їхнього розширення. Підвищити обізнаність про важливість збереження природи та заохотити дії для захисту природної та культурної спадщини України.

Номер слайду 3

Значення природоохоронних об'єктів в УкраїніПриродоохоронні об’єкти України є важливим інструментом збереження біорізноманіття, екологічної цілісності та культурної спадщини країни. Україна може похвалитися багатою природною спадщиною, яка включає гори, ліси, водно-болотні угіддя, річки та прибережні території, які є середовищем проживання численних видів рослин і тварин. У цій презентації ми обговоримо значення природоохоронних об’єктів в Україні та запропонуємо заходи щодо збільшення площі цих територій на державному та місцевому рівнях.

Номер слайду 4

Різноманітність природоохоронних об'єктів України. В Україні є різні види природоохоронних об’єктів, зокрема національні парки, заповідники, біосферні заповідники, пам’ятки природи. Ці об’єкти створюються з метою охорони екосистем, рідкісних і зникаючих видів, унікальних природних об’єктів, культурно-історичних пам’яток. Створюючи ці території, ми гарантуємо, що майбутні покоління зможуть насолоджуватися природною та культурною спадщиною України.

Номер слайду 5

Стан природоохоронних об'єктів в УкраїніНині в Україні 5,5 млн га заповідних територій, що становить приблизно 7% території країни. Однак розподіл цих територій нерівномірний, в одних регіонах природоохоронних об'єктів більше, ніж в інших. Крім того, деякі з існуючих природоохоронних територій знаходяться під загрозою через діяльність людини, таку як лісозаготівля, видобуток корисних копалин і будівництво.

Номер слайду 6

Необхідність збільшення площі природоохоронних об’єктів в УкраїніЗбільшення площі природоохоронних об’єктів в Україні має вирішальне значення для забезпечення довгострокового збереження біорізноманіття та екологічної цілісності країни. Оскільки людська діяльність продовжує деградувати та фрагментувати природні середовища проживання, розширення об’єктів, що охороняються, стає все більш важливим для збереження екосистем, захисту видів, що знаходяться під загрозою зникнення, і пом’якшення наслідків зміни клімату.

Номер слайду 7

Заходи на державному рівні щодо розширення природоохоронних об’єктів в УкраїніДля збільшення площі природоохоронних об’єктів на державному рівні Україна може розглянути декілька заходів. Вони включають створення нових національних парків і природних заповідників, розширення існуючих заповідних територій, визначення буферних зон навколо існуючих заповідних територій і регулювання людської діяльності, такої як лісозаготівля та видобуток корисних копалин.

Номер слайду 8

Заходи на місцевому рівні щодо розширення природоохоронних об'єктів в УкраїніОкрім заходів державного рівня, значну роль у розширенні природоохоронних об’єктів можуть відіграти і місцеві громади. Ці заходи можуть включати сприяння екотуризму, створення проектів збереження під керівництвом громади та залучення до практики сталого землекористування. Ці дії не лише сприяють розширенню природоохоронних об’єктів, а й приносять економічну вигоду місцевим громадам.

Номер слайду 9

Висновок: підсумовуючи, природно-заповідні об’єкти в Україні мають вирішальне значення для збереження біорізноманіття, екологічної цілісності та культурної спадщини країни. Розширення цих територій на державному та місцевому рівнях необхідне для забезпечення довгострокового виживання екосистем, захисту видів, що перебувають під загрозою зникнення, та пом’якшення наслідків зміни клімату. За допомогою таких заходів, як створення нових природоохоронних територій, розширення існуючих і сприяння сталим практикам землекористування, ми можемо забезпечити, щоб майбутні покоління могли насолоджуватися природною та культурною спадщиною України. Життєво важливо, щоб ми вживали заходів для захисту та збереження природоохоронних об’єктів для сталого майбутнього.

Номер слайду 10

Презентацію закінчено. Дякую за увагу!

pptx
Додав(-ла)
Litvinov Nikita Oleksiyovich
Пов’язані теми
Біологія, 11 клас, Презентації
Додано
13 квітня 2023
Переглядів
472
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку