10 березня о 18:00Вебінар: Шкільне діловодство. Документація заступника директора з навчальної роботи

Проект на тему: « Добра справа для природи»

Про матеріал
Проект з природознавства на тему " Добра справа для природи " виконала учениця 3го класу. Кожен школяр може посадити дерево і нагодувати птахів. Ми повинні обережно поводити себе на лісових галявинах та берегах річок, не залишаючи після себе сміття. Якщо так робитиме хоча б кожен школяр, то й це буде вагомий внесок у дорослу справу збереження природи. Інформація супроводжується яскравими фото.
Перегляд файлу

 

 

Сіверський ЗЗСО І-ІІ ступенів №3

 

 

 

 

 

 

 

Проект на тему:

« Добра справа для природи»

 

 

 

 

Підготувала

учениця 3го класу

Дубатова Єва

 

2019 р.

 

 

 

 

     Що ми можемо зробити для природи?

Щодня ми озираємось і бачимо навколо себе дерева, траву, квіти, птахів, комах, тварин. Це все природа. Людина — частина її. Але у людини є можливість змінювати природу. Кожна зміна позначається на навколишньому середовищі. Змінювати природу людина повинна обережно, бо окремі дії можуть завдавати шкоди і навіть призвести до загибелі. Від людини залежить, чи збереже вона природу, чи зруйнує. Нам подобається чисте повітря, прозора вода в річках, зелена трава на лугах, могутні дерева в лісах. Це життя. І наш обов'язок — зберегти його. Без природи людина загине. Збереження природи — це збереження людини.

Сьогодні люди об'єднуються у товариства, метою яких є охорона природи. Навколишнє середовище потребує нашого захисту. Забруднення річок і озер, загибель лісів, знищення цілих видів рослин і тварин — справа рук людини. Проте тільки людина може врятувати природу. І дорослі, і діти повинні об'єднати свої зусилля у справі захисту довкілля.

Кожен школяр може посадити дерево і нагодувати птахів. Ми повинні обережно поводити себе на лісових галявинах та берегах річок, не залишаючи після себе сміття. Якщо так робитиме хоча б кожен школяр, то й це буде вагомий внесок у дорослу справу збереження природи.

 

 

 

Що я можу зробити для природи?

 

 

 

 

Ми повинні зберігати чистоту води у водоймах і не забруднювати їх, адже тоді можуть загинути риби, водяні тварини, почнуть помирати комахи і зруйнується баланс в природі!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Годувати різних тварин та птахів – це теж турбота про природу.

 

 

 

 

 

 

 

 

Висновок:

 

ОБЕРІГАЙ ПРИРОДУ З ДИТИНСТВА – ЦЕ ДОБРА СПРАВА!!!

 

 

docx
Додано
24 жовтня 2019
Переглядів
1131
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку