Зберігаємо спокій. Віримо в ЗСУ. Разом до перемоги! 🇺🇦

Проект «Природа – мать всего живого. Задумайся человек"

Про матеріал

Проблема проекта: увеличение количества мусора в окрестностях поселка Очеретино может привести к ухудшению здоровья и жизни населения и к отрицательному влиянию на окружающую среду природы.

Целью проекта:

 • изучение экологической обстановки поселка на предмет выявления мест несанкционированных свалок,
 • определить, насколько опасны мусорные свалки в поселке Очеретино для экологии и здоровья жителей,
 • исследовать состав свалок, осветить в глазах учеников, родителей, администрации поселкового совета данную проблему и попытаться найти пути её решения.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Анкета-заявка учнівського колективу: Номінація «ЕКОкреатив»Автори акції: Могиленець Світлана, Етенко Анастасія, Печенєва Вікторія, Чалий Микита, Нужна Анастасія, Щипанський Ілля. Очеретинська ЗОШ I-III ступенів, вул. Набережна, Ясинуватський р-н, Донецька обл. Керівник: Пінькевич Інна Миколаївна, педагог-організатор, координатор Екологічна варта, телефон: 050-922-66-09

Номер слайду 2

Екологічні проблеми смт. Очеретине. В смт. Очеретине дуже гостро стоїть проблема смітників навкруги: біля магазинів, на вулицях. Усюди валяються пляшки та обгортки від цукерок та інших виробів. Багато людей полюбляють на свята виїжджати на природу відпочити, забуваючи про те, що треба після відпочинку прибирати за собою сміття. Це все приводить до забруднення водних ресурсів.

Номер слайду 3

Дослідження території смт Очеретине, визначення екологічних проблем. Виготовлення буклетів та листівок для поширення серед учнів закладу та місцевих жителів. Протягом року проводити агітаційні виступи агітбригади про збереження рідного краю. Проводити масові заходи по прибиранню території. Поставити більше смітників. Вирішення проблеми - кожна людина, яка виходить на відпочинок на природу, повинна не смітити, прибирати після себе сміття. Треба проводити роботу серед молоді та жителів села. Заклик: «Вам приємно проводити час на природі відпочиваючи, так будь ласка поважайте природу, прибирайте за собою, а ще краще не смітіть. Адже чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять»«Хочеш, аби навкруги було чисто, почни з себе»Реалізація проекту:

Номер слайду 4

З 2014 року проводили агітаційні виступи агітбригади «Юні квітникарі» Прибирання території рідного селища Очеретине. Розповсюдження листівок та буклетів ЕКОкласс «Природа – мати усього живого. Замислись людина». Місцеві жителі перетворили звичайне сміття у витвір мистецтва для дитячого майданчика, дав друге життя сміттю.

Номер слайду 5

Виступ агітбригади «Юні квітникарі» на міському рівні в місті Донецьк в конкурсі «Земля-наш спільний дім» 25 березня 2014року. Виступ агітбригади в Донецькому Ботанічному саду у номінації «ЕКОТЕАТР»

Номер слайду 6

Результати проекту: Агітаційний ефект: Виступ екологічної агітбригади« Юні квітникарі» на міському рівні в місті Донецьк в конкурсі «Земля-наш спільний дім» 25 березня 2014року, III-місце;Виступ агітбригади в Донецькому Ботанічному саду у номінації «ЕКОТЕАТР», грамота за участь;Робота з місцевими жителями про проблему сміття у селищі. Розміщений на сайті відео-звіт «Свіже повітря»Екологічний ефект: Розчищено від сміття вулиць, тротуарів та прибудинкових територій- 40 000 м²;Вивіз сміття – 80м³;Створено листівок для розповсюдження на території селища- 10 листівок, та буклетів де учні проводили бесіди з місцевими жителями;Створено відео-звіт роботи гуртка. Масовість проекту: учні школи – 370 чоловік, вчителі закладу – 52 чоловік. https://www.youtube.com/watch?v=57 Qn1h. JXi. BM

Номер слайду 7

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 1
Оцінки та відгуки
 1. Пінькевич Інна Миколаївна
  Проект "Природа – мать всего живого. Задумайся человек"
  Загальна:
  5.0
  Структурованість
  5.0
  Оригінальність викладу
  5.0
  Відповідність темі
  5.0
pptx
Додано
27 грудня 2017
Переглядів
803
Оцінка розробки
5.0 (1 відгук)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку