Quick minds 2 unit4 lesson2

Про матеріал
Урок за підручником Quick minds 2 ПухтаГ.,Генгрос Г.,Льюїс-Джонс П П90 Англійська мова.Підруч. для 2 кл. закл. загальн. середн. освіти(з аудіосупровідом)/ПухтаГ.,Генгрос Г.,Льюїс-Джонс П.- К.:Видавництво "Лінгвіст",2019. - 112с. Тема: Моя вечірка. Моє обличчя (Unit 4 lesson2)
Перегляд файлу

Урок англійської мови в 2 класі НУШ в умовах дистанційного навчання

За  підручником Quick Minds 2( Пухта Г., Генгрос  Г., Льюїс-Джонс П..Англійська мова. Підручник для 2 кл. закл. загальн. середн. освіти)

                     Unit 4 Lesson2

Тема: Моя вечірка.Моє обличчя.

Мета: Повторити і закріпити назви частин обличчя. Закріплювати навички читання.

            Презентувати і навчити вживати конструкцію has got.

            Розвивати мовлення: уміння описувати зовнішність людини, розуміти і виконувати        мовленнєві зразки. Практикувати у вимові вивчені слова і конструкції.

              Виховувати доброзичливість,  уміння  співпрацювати в парі

                                                    Хід уроку

І . Організація класу.

Привітання. Гра « Ланцюжок» .

Учні вітають  і запитують , як справи один у одного і надають відповіді: ” Hello! How are you?”

ІІ.  Робота над описом зовнішності.

  1. Повторення вивченого матеріалу. Частини  обличчя.

а)https://www.youtube.com/watch?v=DXM2sYVkkPQ           - повторення лексики

б)https://wordwall.net/uk/resource/7932375/face-quick-minds-2     тест- гра, назвати слова, використовувати  інтерактивні вправи(2,3)

в) гра «Show me». Учитель називає  вивчені слова, учні повинні показати на собі(Show me nose,  mouth, eyes,ears,face,hair)

в) Гра «Перекладач»

Потрібно перекласти на англійську мову словосполучення та речення:

___Please, play the game ”Translator”. Translate the word combinations and sentences.

  • Великі очі, великий ніс, великі вуха, зелені очі, чорні очі;
  • Коротке волосся, довге волосся, чорне волосся, руде волосся, світле волосся;
  • Великі окуляри, маленькі окуляри
  • Її волосся довге. Його очі зелені.
  1. Вивчення нового матеріалу. Конструкція   “ has got”

а)Повідомлення вчителя.

Речення : «Her hair is long. His eyes are green.»- можна сказати інакше

Ми говоримо «She’s got long hair. He’s got green eyes»(She’s got/ he’s got – скорочені форми she has got /he has got)

б)Робота за підручником , стор 37 впр2:

- прослуховування аудіозапису СD2 19( аудіозаписи до підручника)

__Listen and then read, please.

-читання впр 2(стор 37) учнями

-самостійне читання впр 1 стор 37. Завдання- знайти, про кого  йдеться в реченні)

__ Please, read ex 1 and choose the correct name for each sentence

- читання імен дітей вголос  

- читання речень з відповіддю, про кого йдеться у реченні(відповіді:1-Paula ,2-Sally, 3—Jim,4-Sue)

__Read the sentence, please,  and choose the correct name.

3.Закріплення вивченого матеріалу

а)робота в парах.

Завдання: загадати дитину з картинки і сказати речення , вживаючи конструкцію has got

-Say the sentence about child on the picture . Another pupil must choose and say, who is he or she

   

C:\Users\Татьяна\Desktop\обличчя\обл2.jpgC:\Users\Татьяна\Desktop\обличчя\нос.jpgC:\Users\Татьяна\Desktop\обличчя\обл1.jpgC:\Users\Татьяна\Desktop\обличчя\обл3.jpgC:\Users\Татьяна\Desktop\обличчя\ears.jpg        

 

         1                      2                       3                        4                          5 

б)завдання для класу: описати кого-небудь з учнів класу і вгадати, хто це

___Please, choose a pupil in the class and describe him. All the pupils must guess him then.

III .Підведення підсумку уроку.Саморефлексія.

__-Show me a finger up if everything is clear on the lesson and down if not.

 

docx
Додано
27 грудня 2022
Переглядів
478
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку