Розробка позакласного заходу для учнів 10-11 класів. Товариські зустрічі з футболу.

Урок-гра , присвячений олімпійському тижню. Популярізація та розширення знань учнів з футболу. Під час заходу проведено такі форми роботи: естафети, спортивна вікторина, двостороння гра в футбол.
Перегляд файлу

Товариська зустріч з футболу

серед хлопців 10-11х класів

Дата проведення: 06.09.2016

Класи: 10-А, 11-А, 11-Б

Місце проведення: спортивний майданчик

Спортивний інвентар: футбольні м’ячі, фішки, ворота, картки з завданнями, розмітка для стрибків, гантелі, естафетні палички.

Завдання: 1) популяризувати окремі види спорту – футбол;

2) сприяти зміцненню здоров’я дітей, фізичному розвитку;

3) розвивати рухові якості, увагу, уміння діяти узгоджено;

4) виховувати   морально-вольові  якості,   уміння   контролювати

свої вчинки,  с  повагою  ставитися  до  товаришів  по команді   та

суперників;

5) виховувати любов до фізичної культури і спорту.

Спорт – це сила

Спорт – це гра

Йому шана і хвала

ХІД ЗАХОДУ

Ведучий. Добрий день, учасники зустрічі, гості, вчителі! Сьогодні в нас незвичайна подія. Ми помандруємо в історичне минуле, у часи Давньої Греції де виникли Олімпійські ігри. Перші Олімпійські ігри тривали один день і їхня програма складалася з одного виду змагань – бігу на один стадій. Зараз і ми проведемо перший конкурс з бігом. Але спочатку представляємо суддів та запрошуємо команди на лінію старту.

1-й конкурс. «Бігуни»

Змагання проводяться у вигляді естафети (учні біжать по  прямій, добігаючи до обруча, який розташований на відстані 10м від лінії старту, беруть естафетну паличку і передають наступному гравцю).

Ведучий. Стрибок у довжину в Давній Греції виконували,тримаючи в обох руках обтяжувачі. Зараз і ми спробуємо виконати стрибок з місця з гантелями в руках.

2-й конкурс. «Стрибок у довжину»

Перемагає команда, яка стрибнула на більшу відстань. Суддя оголошує результати двох конкурсів.

Ведучий. Давайте згадаємо сучасні Олімпійські ігри. Які види спорту входять до програми сучасних Олімпійських ігор? Одним із найпопулярніших видів спорту є футбол.

3-й конкурс. «Олімпійська вікторина»

Кожна команда отримує картку з запитаннями. Для виконання завдання дається 3 хвилини. Якщо команда закінчила раніше виконувати завдання, то отримує бонусні бали. За правильну відповідь – 1 бал.

4-й конкурс. «Гонка м’ячів»

Команди виконують ведення м’яча ногою з обведенням фішок. Перемагає команда, яка перша закінчила виконання вправи. Суддя оголошує результати 4х конкурсів.

5-й конкурс. «Товариські зустрічі з футболу»

В конкурсі приймають участь дві збірних команди хлопців. Тривалість матчу: 2 тайми по 10 хв.

Суддя оголошує результати змагань. Нагороджуються переможці та учасники змагань.