Розробка уроку англійської мовиу 4 класі "Подорож до королівства минулого часу"

Про матеріал
Розробка уроку англійської мовиу 4 класі "Подорож до королівства минулого часу". Повторення та закріплення граматичного матеріалу "The Past Simple Tense"
Перегляд файлу

Розробка уроку у 4 класі за темою

«Подорож до королівства минулого часу.»

 

 

Мета: Активізувати дієслова минулого часу в усному і писемному мовленні.
Практикувати учнів в утворенні розповідних, заперечних речень, загальних і спеціальних запитань у минулому неозначеному часі.
Розвивати уміння використовувати минулий неозначений час у мовленні. Розвивати кмітливість, уяву учнів в умовах гри, роботи в групах, творчі здібності учнів.
Виховувати в учнів інтерес до вивчення іноземної мови. 

Обладнання: Підручник, зошит, картки, проектор .
Тип уроку:  урок-подорож.

Хід уроку

 

I. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення

 

  1. Привітання. (слайд 1)

 

 

 

  1. Уведення в іншомовну атмосферу.
  2. Мовна розминка. (слайд 2)

               The wise old owl

            sat on an oak.
            The more he heard

            the less he spoke.

 

 

 

 

 

 

  1. Повідомлення теми та мети уроку. (слайд 3)

Cinderella20Castle

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II. Основна частина уроку

 

Т. – Отже, ми сьогодні будемо подорожувати до королівства минулого часу. Але ця подорож буде незвичайною, ми будемо мати завдання. Яке саме? Зараз зрозуміємо.

( Слайд 4)

Учні читають вірш.

 

A cat, a dog,
And a little frog
Went for a walk one day,
But they lost their way.
They came to a wonderful place - 
           The kingdom of the Рast Simple tense.
They like these beautiful lands,
But they want to see their friends.

 

( Слайд 5) Т. – Отже, ми маємо допомогти тваринкам дістатися додому. Вирушаємо до королівства? Вперед!

( Слайд 6)

090911142205f0_10

( Слайд 7) Ой, який страшний змій!

( Слайд 8) Він не хоче пропускати нас, доки ми не виконаємо його завдання.

 

 

 

 

 

 

( Слайд 9) Потрібно вставити дієслова was/were у речення.

I … in the park,
And … you in the park?
We … not in the park,
It … very dark.
He … not in the wood,
And … she in the wood?
They … in the wood,
It … very good!

Учні виконують завдання

Т. – Молодці! Спробуємо пройти далі.

( Слайд 10) Ось і змій бажає нам удачі.

Йдемо далі. ( Слайд 11) 

 

3

 

( Слайд 12) Т.- Яке гарне місце! Тут хтось живе, напевно.

BestHDWallpapersPack450_29

 

 ( Слайд 13) Подивіться, які цікаві чоловічки. Хто вони? Це правильні дієслова.

Вони дуже розумні і хочуть перевірити наші знання.

E:\Cartoon Characters\CRCTR636.WMFE:\Cartoon Characters\CRCTR636.WMF 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

( Слайд 14) Нам потрібно утворити минулий час цих дієслів.

Учні називають дієслова у минулому часі.

Молодці! ( Слайд 15) А ось ще одне завдання від правильних дієслів: розмістити дієслова залежно від читання закінчення –ed: [ d ], [ t ], [ id ]

Учні виконують завдання

 

Т. – Молодці! Ідемо далі.

( Слайд 16)

34220197_Andead

 

( Слайд 17)

fon_56

 

 ( Слайд 18) Які веселі чоловічки нас зустрічають. Хто вони?

                                E:\Practical Jokes\JOKES057.WMFE:\Practical Jokes\JOKES057.WMFE:\Practical Jokes\JOKES057.WMF

 

Це неправильні дієслова. Вони говорять, що багато хто не знає, чому вони неправильні і як вони утворюють минулий час. Тому вони радіють, бо вони особливі. Але вони хочуть погратися з ким-небудь, а гратись з ними можуть тільки ті, хто утворить минулий час цих неправильних дієслів. Спробуємо виконати це завдання? Вперед!


  • make
  • get
  • give
  • come
  • speak
  • teach
  • take
  • hear
  • learn
  • buy
  • see
  • go

 

( Слайд 19)

Учні виконують завдання

Т. – Молодці! А тепер направильні дієслова хочуть з нами погратись.

( Слайд 20)

Фізкультхвилинка.

Т. – Ви добре відпочили? Час іти далі.

( Слайд 20,21) Нарешті ми підійшли до замку.

1280px-Cindyrella's_Castle_@_Magic_Kingdom

А що це за підказка в небі?

 

 

Сьогодні все навпаки! Цікаво, подивимось, що це означає.

( Слайд 22,23) Щоб увійти до замку, нам потрібно піднятися сходами. Піднімаючись, потрібно утворювати  заперечні речення.

 

 

Учні виконують завдання

Т. – Впорались ми з цим завданням.

 

( Слайд 24) А ось і король! І знову підказка:

 

 

 

Спочатку слухай, потім запитуй.

king_01_clip1Тобто, король спочатку буде говорити, а ми будемо утворювати запитання до його відповідей. Так як це королівство минулого часу, запитання і відповіді будуть у минулому часі.

( Слайд 25)

 

- I was glad to see you.
- I had some animals.
- They came from your country.
- I could let them go.
- You had to do some tasks.
- You could come back home.

( Слайд 26)

ЗАВДАННЯ

1. Відгадайте тваринку, склавши пазли.
2. Складіть речення в минулому часі про кожну тваринку.
3. Складіть віршик про кожну тваринку.

 

Спочатку учні відгадують тваринок, складаючи пазли групами.

( Слайди 27-32)

2bca72dd68a6angorafull 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

original_mirror 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Учні складають і зачитують вірші


A white cat played
with a red ball,
Because a cat was
very small.

 

A big dog Rex was
very clever,
It helped all people
everywhere.

 

One day a frog
swam in the lake,
And on the stone
it saw a snake.


Т.Завдання наше ми виконали, отже можна вирушати додому.

 

ІІІ. Заключна частина уроку

  1. Оцінювання учнів
  2. Підсумки уроку

 

 

 

 

Розробка уроку англійської мови

у 4 класі за темою

«Подорож до королівства минулого часу»

 

 

 

 

 

 

 

 

Вчитель: Ковальчук Наталія Сергіївна

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
4.5
Загальна:
4.9
Всього відгуків: 2
Оцінки та відгуки
  1. Золотавіна Олена
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
  2. Чайка Оксана Іванівна
    Загальна:
    4.7
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    4.0
doc
Додано
12 грудня 2019
Переглядів
1525
Оцінка розробки
4.9 (2 відгука)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку