Розробка уроку для 2 класу "Вік. Цифри"

Про матеріал
Розробка уроку для дітей 2 класу за підручником О. Д. Карп'юк. Матеріали розробки можуть бути використані у НУШв 2 класі
Перегляд файлу

Відкритий урок у 2 класі

Тема: Моя сімя. Вік. Цифри

Мета: Повторити й закріпити лексичний матеріал теми; закріпити вживання питальних структур «Who is this?» «Is this….?» та відповідей «I am…», «He/She is…»; продовжувати розвивати вміння діалогічного та монологічного мовлення; повторити і закріпити знання числівників від 1 до 10; практикувати у читанні; тренувати в аудіюванні; розвивати навички письма; тренувати пам’ять та увагу; виховувати культуру мовлення

Обладнання: підручник, робочий зошит, картки для роботи у групах, для самостійної роботи, малюнки родин учнів

До кінця уроку учні: будуть знати та активно вживати лексику з теми сім’я, розумітимуть та вживатимуть структуру «Who is this?» , вестимуть діалог, монолог, знатимуть числівники від 1 до 10, писатимуть речення англійською мовою та читатимуть їх, зможуть розпізнавати текст на слух

Хід уроку:

I. Greeting Привітання

Т: Stand up, please! Hello!

Ps: Hello.

Т: Sit down, please.

II. Aim of the lesson Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Сьогодні ми з вами повторимо все, що вчили протягом розділу «Познайомся з моєю родиною». Ви будете розігрувати діалоги та грати в ігри, читати й писати. Також ми повторимо пісні й вірші, вивчені на попередніх уроках. Let’s start our lesson.

III. Warm up Уведення в іншомовну атмосферу.

1. Гра «Yes/No!»

Учитель показує учням по одній картці (НО) і вимовляє відповідні й невідповідні слова. Почувши правильне слово, учні мають сказати «Yes!», а неправильне — «No!».

Наприклад, учитель показує малюнок із зображенням жінки.

Т: Sister.

Ps: No!

Т: Brother.

Ps: No!

Т: Mother.

Ps: Yes!

2. Family members game

Учні по черзі виходять до дошки та прикріплюють картки на дошці до відповідного малюнку

IV. Основна частина уроку

1. Гра «Цифри»

Перед початком гри вчитель пропонує учням пригадати цифри, які вони вчили минулого року, й порахувати. Спочатку учні хором рахують англійською від 1 до 10 разом з учителем, потім три-чотири учні рахують по черзі самостійно. Учитель роздає кожному набори карток із цифрами 1—10, називає англійською цифри у будь-якому порядку, учні мають обрати й показати правильну картку. Ті, хто показує неправильні цифри, отримують штрафні бали. Перемагають учні, які

не набрали жодного штрафного балу.

2. Тренування в аудіюванні Вчитель читає речення, учні виконують завдання на роздруківках

C:\Users\User\Desktop\media\image1.jpeg 

C:\Users\User\Desktop\media\image1.jpeg 

 

 

 

 

 

Фізкультхвилинка

If you’re happy and you know it Учні знайомляться з лексикою пісні, потім разом з вчителем намагаються відтворити всі рухи, запропоновані у пісні

3. Письмо

Учні в парах складають речення, читають та записують їх на дошці

He

is

Tom

He

is

Bill

He

is

Ben

She

is

nine

We

are

friends

She

is

Nina

4. Розвиток умінь мовлення

Гра «Guess who»

Учні по черзі виходять до дошки в парах! Один з учнів заплющує очі і намагається відгадати, хто ж стоїть навпроти, вживаючи фрази: «Who is this?», «Is this …….». Всі інші учні допомагають.

5. Перевірка домашнього завдання Учні представляють свої проекти про сімю

V. Підведення підсумків уроку

1. Домашнє завдання

WB p. 18

Did you like the lesson?

2. Feedback with the help of smiles:

- if a pupil liked it Картинки по запросу смайлик 

- if a pupil didn’t like it Картинки по запросу смайлик грустный

docx
Додано
27 серпня 2019
Переглядів
2456
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку