Розробка уроку "Моя родина"

Про матеріал
Дана розробка створена до уроку англійської мови у 1 класі на тему: "Моя родина". Мета: повторити лексичні одиниці з теми «Моя родина» і навчити учнів застосовувати їх у мовленні; розвивати вміння учнів працювати в парах, поглиблювати знання учнів про особливості англійської мови; розвивати навички аудіювання та діалогічного мовлення, уяву, образне мислення; виховувати повагу до членів родини.
Перегляд файлу

План конспект уроку з англійської мови  у 1 класі

Тема: Моя родина та друзі.

Підтема: Моя родина. Узагальнення вивченого по темі.

Мета:  повторити й активізувати лексичний матеріал теми ; формувати навички правильної вимови слів англійської мови; розвивати діалогічне мовлення ; виховувати любов учнів до своєї родини, друзів .

Обладнання:  відеоматеріали , малюнки  із зображенням членів родини, дидактичні матеріали для роботи на уроці, презентація.

Хід уроку:

I Початок уроку.

  1. Привітання  та повідомлення теми та мети уроку.

                                     (пісня-привітання)  https://youtu.be/OsFV58Jps2k

Т: Hello

Ps: Hello

T: How are you?

Ps: I am ok, thank you.

T: Well, I’m glad that you are good ,so let’s start  our lesson .

Якщо все добре , починаємо урок .

T: Now look at these slides and say : “Who is that “.Then guess what is the topic of our lesson .

                                  (показ слайдів про родину )

T: So I see that you have already guessed that the topic of the lesson is “My family and friends”. Let’s revise the lexical material and sing a song. https://youtu.be/Gb9jO75n3C8

                  (називати членів родини , пісенька «Family song in English»  https://youtu.be/2XkUxcnm9_4

 

  1. Введення в іншомовне середовище.

T:Let’s play a game «Magic eyes».

(Учитель говорить  Close your eyes і зриває один малюнок з промінців, потім говорить Open your eyes і учні повинні відгадати, якого малюнка не вистачає)

 brotherЯсне сонечко всміхнеться. Аплікація | Вікі ДитСадок | Fandomsister

 

II Основна частина уроку.

  •          1 завдання  Task 1

T: Let’s do the task  . I’ll show you pictures and you’ll name  the members of the family.

(показувати малюнки , учні називають хто зображений із членів родини.

 Учитель  запитує показуючи  на малюнок : Is it your mother?

Учень відповідає Yes, it is./No, it is not.

-2 завдання Task 2  Colours                                                                                                             T: Let’s remember the colours and  say what colors all family members like

(передивитись відео про кольори і назвати по квадрату , який розміщено біля членів родини) https://youtu.be/JG9HAkV_a0s

 

  •          3 завдання  Task 3
  •          Розминка з елементами гри «Замри» https://youtu.be/sbgJULQXjBc

T: I see that you are a bit tired .Let’s have a break. (Учні за вчителем виконують зарядку)

  •          4 завдання 

T: Now, children, let’s  remember the numerals and count.https://youtu.be/EzHYWTrCY6E

Відпрацювати дієслово to have

Діти , давайте пригадаємо числа від 1 до 10 та порахуємо членів  родини на малюнку .

Домашні улюбленці також є членами родина , назвіть їх.

III Заключна частина уроку.

T:Ви сьогодні дуже гарно працювали (грали, співали) і виконали всі завдання. 

I am very satisfied with your work. Do you like our lesson ?

Ps: Yes.

T:So ,close your eyes. На дошці з’явилось    сонечко «МОЛОДЦІ»  “You are smart”

 Thank you  .The lesson is over. Good bye, children.

Пісенька -прощання  https://youtu.be/rzYWdDe48Gg

 

 

docx
Додано
5 липня
Переглядів
406
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку