Розробка уроку на тему "Körperteile"

Про матеріал
Розробка показового уроку на тему "Людина.Частини тіла" з використанням інтерактивних методів
Перегляд файлу

План-конспект уроку з німецької мови

клас :6

Тема : Людина

Підтема: Частини тіла. Зовнішність

Мета уроку:

Освітня: закріпити лексику з теми; вчитися описувати зовнішність людини, вдосконалювати навички діалогічного мовлення, навчити працювати в групі

Розвиваюча: розвивати навички читання, говоріння, аудіювання, інтелектуальні, мовленнєві та пізнавальні здібності (різні види пам’яті та уваги)

Виховна: виховувати  дбайливе ставлення до свого тіла, культуру поведінки під час роботи на уроці.

Обладнання : роздатковий матеріал, аудіо та відео-ресурси, презентація.

 

Хід уроку

I. Орг.момент.

1. Begrüßung
Guten Tag, liebe Kinder!Wie gehts?

3.Мовна розминка

- Hor zu und sprech nach (audio)

- Schau mal an die Tafel! (презентація) Wie heisst heutiges Thema?

2. Повідомлення теми та мети уроку.
Wir arbeiten weiter am Thema “ Der Mensch”. Und heute wiederholen wir Korperteile und das Äußere des Menschen. Also, wir beginnen!

II. Основна частина уроку

 3.Розвиток навичок говоріння

- Schreibe was ist das? (підписати частини тіла на картках)

*Was passt in die Reihe nicht?

a) nett,  dick,   sympathisch, schön

b) schlank, dick,  intelligent,  dünn

c) blond, alt,  lockig,  kurz

d) nett,  komisch,  unsympathisch, hässlich

e) blau, grün,  braun,  lang

f) eckig, oval,  muskulös,  rund

- Wie charakterisieren wir die Korperteile? до малюнку на дошці прикріпити прикметник

4. Sprechen

Beschreibe dein Mittschuler. Wie findest du?

Ich finde …... sympathisch /unsympathisch.

Sein Kopf ist oval....Seine  Haare sind …(описати однокласника)

5.  Spielen wir! Das Spielen heißt „Detektive“.

гра «Детектив»

За описом свідка ви повинні скласти фото злочинця.група малює злочинця.

Es ist eine Frau. Sie ist schlank. Ihr Kopf ist oval. Ihre Haare sind lang und braun. Ihre Augen sind  grün. Ihre Lippen sind dünn und lang. Ihre Ohren sind klein. Ihre Nase ist  klein, aber lang.

6. Розвиток граматичних навичок

- Aber manchmal haben wir Schmerzen. Wir wiederholen Grammatik. „tut .....weh“(таблиця)

- Schreibe in Karten (картки з граматикою, взаємоперевірка, відповіді на слайді)

7. Аудіювання

- Hor den Text zu und schreibe die Aufgaben. Erganze die Tabelle

Schmerzen

Was muss man  machen?

 

 

 

8.Розвиток навичок читання

- Lies die kurze Texte und sage was sagt der Arzt

9. Розвиток навичок діалогічного мовлення

- Bilde ahnliche Dialoge und schreibe das Verschreibung(переодягання)

 

ІІІ. Заключна частина уроку

10. Підведення підсумків уроку

L: Jetzt wisst ihr, wie die Körperteile auf Deutsch heißen. Ihr habt heute gut gearbeitet und gespielt. Ihr seid fleißig. Ihr bekommt heute folgende Noten.

  • Найголовніший орган людини – це серце. Від серця ми бажаємо один одному здоровя і щастя, від серця говоримо компліменти.. Давайте зараз напишемо один одному комплімент на сердечках
  • War alles klar? Was war schlecht und leicht? (смайлики)

 

 

 


2.. Was passt in die Reihe nicht?

a) nett,  dick,   sympathisch, schön

b) schlank, dick,  intelligent,  dünn

c) blond, alt,  lockig,  kurz

d) nett,  komisch,  unsympathisch, hässlich

e) blau, grün,  braun,  lang

f) eckig, oval,  muskulös,  rund

2.. Was passt in die Reihe nicht?

a) nett,  dick,   sympathisch, schön

b) schlank, dick,  intelligent,  dünn

c) blond, alt,  lockig,  kurz

d) nett,  komisch,  unsympathisch, hässlich

e) blau, grün,  braun,  lang

f) eckig, oval,  muskulös,  rund

2.. Was passt in die Reihe nicht?

a) nett,  dick,   sympathisch, schön

b) schlank, dick,  intelligent,  dünn

c) blond, alt,  lockig,  kurz

d) nett,  komisch,  unsympathisch, hässlich

e) blau, grün,  braun,  lang

f) eckig, oval,  muskulös,  rund

2.. Was passt in die Reihe nicht?

a) nett,  dick,   sympathisch, schön

b) schlank, dick,  intelligent,  dünn

c) blond, alt,  lockig,  kurz

d) nett,  komisch,  unsympathisch, hässlich

e) blau, grün,  braun,  lang

f) eckig, oval,  muskulös,  rund

2.. Was passt in die Reihe nicht?

a) nett,  dick,   sympathisch, schön

b) schlank, dick,  intelligent,  dünn

c) blond, alt,  lockig,  kurz

d) nett,  komisch,  unsympathisch, hässlich

e) blau, grün,  braun,  lang

f) eckig, oval,  muskulös,  rund

2.. Was passt in die Reihe nicht?

a) nett,  dick,   sympathisch, schön

b) schlank, dick,  intelligent,  dünn

c) blond, alt,  lockig,  kurz

d) nett,  komisch,  unsympathisch, hässlich

e) blau, grün,  braun,  lang

f) eckig, oval,  muskulös,  rund

2.. Was passt in die Reihe nicht?

a) nett,  dick,   sympathisch, schön

b) schlank, dick,  intelligent,  dünn

c) blond, alt,  lockig,  kurz

d) nett,  komisch,  unsympathisch, hässlich

e) blau, grün,  braun,  lang

f) eckig, oval,  muskulös,  rund

2.. Was passt in die Reihe nicht?

a) nett,  dick,   sympathisch, schön

b) schlank, dick,  intelligent,  dünn

c) blond, alt,  lockig,  kurz

d) nett,  komisch,  unsympathisch, hässlich

e) blau, grün,  braun,  lang

f) eckig, oval,  muskulös,  rund


Schmerzen

Was muss man  machen?

 

 

 

 

Schmerzen

Was muss man  machen?

 

 

 

 

Schmerzen

Was muss man  machen?

 

 

 

 

Schmerzen

Was muss man  machen?

 

 

 

 

Schmerzen

Was muss man  machen?

 

 

 

 

 

doc
Додано
10 квітня 2020
Переглядів
1067
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку