Розробка уроку на тему «Олімпійські ігри.»

Про матеріал
Мета: Повторити й активізувати лексичні одиниці теми; навчати діалогічного й монологічного мовлення за темою; удосконалювати техніку читання; розвивати ерудицію учнів; розвивати діалогічне та монологічне мовлення за темою; прищеплювати усвідомлення важливості занять спортом.
Перегляд файлу

План-конспект уроку

з англійської мови

для 6 класу

Урок № 65

Тема:  Олімпійські ігри.

Мета:  Повторити й активізувати лексичні одиниці теми; навчати діалогічного й монологічного мовлення за темою; удосконалювати техніку читання; розвивати ерудицію учнів; розвивати діалогічне та монологічне мовлення за темою; прищеплювати усвідомлення важливості занять спортом.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для роботи в парах, для командної гри.

ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

1. Привітання.

T: Hello, children! I'm very glad to see you!

Ps: We are glad to eee you, too!

2. Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Today we'll continue discussing the topic «The Olympic Games». Last time we learned about the Olympic Games which were held in Ancient Greece many centuries ago, but today you'll find out about the Olympic Games in modern time.

3. Уведення в іншомовну атмосферу. Робота в парах.

Учитель роздає картки з текстом, у якому пропущено частину інформації. Учні в парах ставлять один одному запитання та доповнюють речення. По закінченні завдання учні ланцюжком читають доповнений текст.

ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Перевірка домашнього завдання.

Учні по черзі читають речення про Олімпійські ігри із тим варіантом закінчення, який вони вибрали.

2. Подання тексту для читання. Впр. 2 (с. 106).

1) Етап підготовки до читання.

а) Впр. 1 (с. 106).

Учні в парах обговорюють запитання вправи.

б). Бесіда в режимі Т->РІ->Р2->Р3.

Т: Look at the pictures on page 106. Who can you see? Which pictures show the sportsmen during the competition/after the competition?

2) Етап читання.

T: Let's read and translate the text now.

Учні ланцюжком читають і перекладають текст.

3) Етап перевірки розуміння змісту тексту.

а) Гра «Correct Ме». 

Учитель висловлює помилкові твердження за текстом впр. 2 (с. 106), а учні

виправляють ці твердження.

Т: There were no Olympic Games from 394 till 1986.

P: No! There were no Olympic Games from 394 till 1896.

T: There are summer and spring Olympic games now.

P: No! There are summer and winter games now. *

T: The best sportsmen compete in more than 20 different kinds of sport in mo Olympic Games now.

P: No! The best sportsmen compete in more than 30 different kinds of sport in mo Olympic Games now.

T: The five Olympic flags are the symbol of the unity of five continents.

Ps: No! The five Olympic rings are the symbol of the unity of five continents.

T: In 2004 the Olympic Games took place in Moscow.

 Ps: No! In 2004 the Olympic Games took place in Athene.

б) Впр. За, b (с. 106).

Учні в парах ставлять один одному запитання, подані у вправі, та усно відпові

дають на них. Потім усно складають монологічні повідомлення про Олімпійські

ігри.

3. Активізація мовленнєвих зразків.

1) Гра «Hedgehogs».

Учитель схематично малює на дошці ялинку, яка має три гілки справа та три зліва. Під ялинкою схематично зображує двох їжачків: один — справа, другий — зліва. Клас розподіляється на дві команди. До дошки виходять по одному представнику від кожної з них. Учитель записує їхні імена на рівні верхньої гілки: ім'я одного учня — справа, а іншого — зліва. На столі вчитель розкладує картки із запитаннями за темою «Олімпійські ігри». Потім учні, які стоять біля дошки, по черзі тягнуть навмання картки, читають запитання і дають відповіді на них. Якщо учень припускається помилки або не може дати відповідь на запитання, він «спускається» на гілку нижче. Учень, який першим «падає» на їжачка, програє. Учень, який «залишається на ялинці», виграє.

When did the modern Olympic Games start?

a) In 1886

b) In 1896

c) In 1869 

Which of these capitals has never been an Olympic city?

a) Moscow

b) London

c) Kyiv 

Do the Olympic Games take place in winter?

How often do the Olympic Games take place? 

Olympia is the name of the...

a) country

b) city

c) girl 

What is the symbol of the unity of five continents?

To "host" means...

a) to take part

b) to receive guests

c) to compete For chariot races people did NOT need....

What city hosted the Olympic Games in 2004?

Name at least three capital cities which have been Olympic cities. 

To "compete" means...

a) run very quickly

b) take part in the Olympic Games

c) to try to win or do better than others. 

The word "glory" can NOT mean...

a) honour

b) wreath

c) fame

What years there were no Olympic Games because of the war?

a) 1916 and 1944 

b) 1914 and 1964

c) 1918 and 1980

Did the first and the 13th  winter Olympic Games take place in the same coun try?

What did the athletes throw during the Olympic Games?

a) A ball

b) A rock

c) A discus

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

  1. Домашнє завдання.

 

Підведення підсумків уроку.

T: What  have you learned to tell about at the lesson today? Tell one sentence about the Olympic Games.

 

doc
Додано
4 квітня 2020
Переглядів
425
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку