Розробка уроку в 6-му класі за темою " Meet the UK"

Про матеріал
Розробка уроку в 6-му класі за темою " Meet the UK" до підручника "Cultural Crossroads 2", Express Publishing
Перегляд файлу

Предмет : англійська мова

Тема: TheUK

Клас: 6

Мета уроку:

— Ввести нові ЛО та активізувати їх: form, go back, official language, currency, populated, polite, Head of the state, rule, role, formal, government, ceremony, palace, royal, throne, symbol,  unite

— Розвивати вміння сприйняття тексту на слух.

Розвивати комунікативні здібності учнів.

Розвивати навички письма.

Навчити співпрацювати з іншими на результат, спілкуючись іноземною мовою;

Очікувані результати в кінці уроку

Учні:

- зможуть розпізнавати і вживати нові лексичні одиниці

- зможуть розпізнати і використати на практиці отриману наочну чи почуту інформацію

- зможуть висловлювати свої думки засобами писемної мови

- вести короткий діалог

-  аналізувати та критично осмислювати отриману інформацію, робити висновки

Наскрізні лінії: Громадянська відповідальність

Компетентності:

Виховувати патріотичне мислення та громадянську відповідальність під час опрацювання текстів, аудіо та відеоматеріалів; сформувати готовність демонструвати розуміння цінності культурного розмаїття та потреби жити разом у мирі; навчити критично використовувати ІКТ для пошуку та обробки інформації відповідно до поставлених завдань

Обладнання та матеріали:екран, комп’ютер, проектор, підручник Cultural Crossroads 2 (Express Publishing, 2015), роздатковий матеріал, відеоматеріали

 

ХІД УРОКУ

 

I.ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

Привітання.

Т: Hello, children! How are you? Ps: We are fine, thank you!

Повідомлення теми та мети уроку.

T:Let's start our lesson. Today we are speaking aboutThe United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland. Tell me England, GB, UK is it all the same?

Pupils answers.

Уведення в іншомовну атмосферу.

  1. Let`s watch the video and find out.

THE UNITED KINGDOM, GREAT BRITAIN OR ENGLAND?

https://www.youtube.com/watch?v=5ImYuiyt-fw

Discussion. T -  So, is it the same? How many countries does The UK consist of? How many countries does GB consist of? What are their capitals? - Pupils answers.

Після перегляду відео учні відповідають на запитання.

  1. Now look at the screen. Here we have “brief information” about 4 countries. Look attentively, use the information and answer to my questions.

T: What is the capital of England (Wales, Scotland, Northern Ireland)?

What flower is the Symbol of England (Wales, Scotland, Northern Ireland)?

Who is the Patron Saint of England (Wales, Scotland, Northern Ireland)?

What language is spoken in England (Wales, Scotland, Northern Ireland)?

Pupils answers.

  1. Jigsaw puzzle. Now divide into pairs. Each pair will get a set of cards with the same pictures. Your task to match as it was on the screen. Then choose 1 country and tell about it your desk mate.

Зображення на екрані зникає, учні діляться на пари, кожна отримує комплект розрізаних малюнків (як було на екрані). Завдання відтворити відповідність, вибрати 1 країну і розказати про неї напарнику.

Characteristics of the United Kingdom - English ESL Worksheets for distance  learning and physical classrooms

 

 

II. ОСНОВНАЧАСТИНАУРОКУ

  1. Опрацювання ЛО

And now it`s the high time to work with our textbooks. But 1st look at the blackboard. These are the words we`ll find in our text. Is there anything familiar? Are they all new to you?

На дошці записані слова з рамочки (ст. 5). Вчитель з’ясовує, які слова є новими та пояснює їх значення.

Let`s check how you understood the meaning of the words. Ex. 4, p. 5

Вправа на закріплення нових ЛО

  1. Розвиток навичок читаннята письма
  1. We are ready to read. Ex. 1p. 4-5.
  2. And now look through the text and fill in the missing information. Ex. 3, p. 5
  3. Read the text again and writefew sentences (T/F) to the text. You have got a few minutes for these.

Учні зачитують складені речення (T/F), інші учні називають чи вони правильні, чи ні.

  1. Розвиток навичок сприйняття мови на слух та говоріння

And now we`ll watch a video about10 interesting facts of the UK. Be ready to make notes and say what you remembered and liked the most.

TOP 10 FACTS ABOUT THE UNITED KINGDOM

https://www.youtube.com/watch?v=Jrka9Nt-nQo

Pupils answers.

Після перегляду відео учні озвучують ті факти, які їм запам’яталися.

  1. Гра

На екрані з’являється зображення (гра), учні по черзі мають відповісти на запитання.

The UK board game - English ESL Worksheets for distance learning and  physical classrooms

 

III. Рефлексія

Бесіда з учнями. Вчитель питає учнів, що нового вони дізнались на уроці, що їм сподобалось. Вчитель починає фразу, учні закінчують її: «На уроці ми навчились …  .

Home-school links Вчитель пропонує учням вдома знайти та підготувати інформацію про

Україну за тими ж категоріями що зустрічалися у підручнику (географічне положення, населення, символи, …)

Home task скласти речення з усіма словами з рамочки  (ст 5)

 

Список використаних джерел:

 

  1. https://www.youtube.com/watch?v=5ImYuiyt-fw
  2. https://www.youtube.com/watch?v=Jrka9Nt-nQo

 

 

docx
Додано
23 жовтня 2020
Переглядів
450
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку