Мета:формування предметних компетентностей:
активізувати мовний та лексичний матеріал учнів;
ознайомити з новими лексичними одиницями з теми;
повторити вивчені літери алфавіту та вивчити кольори
Формування ключових компетентностей:
формувати в учнів уміння працювати з підручником;
стимулювати вимовну готовність учнів, розвивати їх слухову короткочасну пам'ять;
розвивати пам'ять, увагу;
виховувати культуру спілкування,прагнення вивчати англійську мову.
Мовний матеріал: Whatisthis? - Itisa….; blue, green, yellow, red.
Тема: Мої іграшки. Вчимося фарбувати. Кольори.
Мета: формування предметних компетентностей:
активізувати мовний та лексичний матеріал учнів;
ознайомити з новими лексичними одиницями з теми;
повторити вивчені літери алфавіту та вивчити кольори
Формування ключових компетентностей:
формувати в учнів уміння працювати з підручником;
стимулювати вимовну готовність учнів, розвивати їх слухову короткочасну пам’ять;
розвивати пам’ять, увагу;
виховувати культуру спілкування, прагнення вивчати англійську мову.
Мовний матеріал: What is this? - It is a ….; blue, green, yellow, red.
Обладнання: аудіо- та відео диск, комп’ютер, тематичні малюнки, підручник, робочий зошит.
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
1. Привітання. Організація класу.
T: Good morning, children. I am glad to see you. I am fine today. How are you?
Ps: I am fine. Thank you.
2. Оголошення теми та мети уроку. Мотивація навчальної діяльності учнів.
Т: — Ви любите ходити в гості?
— А ви б хотіли піти в гості?
— Сьогодні ваше бажання здійсниться. Я пропоную вам піти в гості до героїв нашого підручника — до Ліз і Тома. Сподіваюсь, що ви пригадаєте назви іграшок, безпомилково будете розповідати про іграшки, які є у вас, пригадаєте вивчені літери та вивчимо кольори.
— А щоб нового ви хотіли сьогодні дізнатись та досягти? (на дошці підказка — назви нових іграшок)
— А для цього нам знадобиться увага, старанність, знання та дружба.
3. Уведення в іншомовну атмосферу.
3.1. Фонетична зарядка. Робота з абеткою.
— Налаштуємо язички на урок англійської мови: діти співають пісню «Alphabet».
3.2. Актуалізація опорних знань учнів.
1) Подивіться на комп’ютер. Пригадайте букву, звук і слово на вивчені нами літери.
2) Давайте повторимо наші букви, які ви побачили на комп’ютері.
Учні виходять по-черзі до дошки беруть тваринку і приклеюють поруч із літерою за допомогою вчителя.
(Учень називає букву і співвідносить малюнок до букви. В кінці вчитель забирає 3-4 малюнки, а учні мають назвати їх.)
3) Гра «Bring me a toy».
У Ліз і Тома є безліч іграшок. Давайте з вами пограємо у гру «Bring me a toy». Діти на декілька хвилин заплющують очі, а вчитель розкладає по класу іграшки. Потім учитель просить принести одну із іграшок, називаючи її англійською мовою.
Наприклад:
T: One, two, three – bring me a doll/ ball/car/teddy.
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1.Ознайомлення з новими ЛО.
Робота підручником (ст. 44) та аудіо-диском.
— Які ж кольори ми сьогодні вивчимо?!!!? Open your books on page 42. Ex. 1.
— blue, green, yellow, red. (учні називають, повторюють вимову за вчителем.)
— Listen, repeat and point (учні слухають аудіозапис, повторюють та показують на відповідний колір).
2. Фізкультхвилинка.
3. Закріплення. Робота в парах.
1) Складання пазла. (Учні отримують пазли іграшок та в парах складають їх. Додаток.)
2) А тепер розфарбуйте ваші іграшки тими кольорами, які ми сьогодні вивчили а саме………blue, red, yellow, green (учні називають кольори українською)
3. Говоріння.
T: Давайте запитаємо один в одного яку іграшку ви розфарбували і що у вас вийшло.
- What is this? - It is a car.
- Whay colour is this car? – It is a blue car.
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
Підсумки уроку. Оцінювання учнів.
— Чи сподобалось вам гостювати у Ліз і Тома?
— Які іграшки ми сьогодні повторили?
— Які кольори вивчили?
— Сьогодні ви всі працювали, були активні! Молодці!
— Lesson is over. Goodbye!
Додаток
1