План конспект уроку математики, 5 клас
Дата: 17 .03.2021
Тема уроку: Розв’язування вправ на застосування законів множення
Мета уроку: закріпити навички множення десяткових дробів; сприяти вихованню таких якостей особистості, як зосередженість, працьовитість, бажання вчитися, спрямованість на результат у своїх діях; розвивати логічне мислення, пам’ять, увагу
Тип уроку: комбінований.
Наочність і обладнання: підручник, роздатковий матеріал
Епіграф: Дорогу подолає той, хто йде, а математику – той, хто мислить.
Хід уроку
І. Організація класу (Перевірити готовність учнів до роботи)
Вправа «Бартер»
Я на свої долоні кладу свою любов до вас, розуміння, терпіння. Ви ж на свої долоні покладіть свої знання, уважність. А тепер давайте з вами зробимо обмін: я легенько здуваю до вас те, що лежить на моїх долонях, а ви здуваєте те, що лежить на ваших долонях. Ось ми з вами здійснили бартер, а наскільки він успішний, побачимо в кінці уроку
ІІ. Перевірка виконання домашнього завдання (учитель пропонує учням помінятися зошитами для взаємоперевірки вправ з домашнього завдання. Правильний розв’язок учитель показує на екрані. Підводиться підсумок)
ІІІ. Оголошення теми і мети уроку. Мотивація
Епіграф: Дорогу подолає той, хто йде, а математику – той, хто мислить.
ІV. Актуалізація опорних знань
4.1. Фронтальне опитування
Вправа «Закінчи речення»
Вправа «Хто швидше»
5,3 ∙ 10=
12,008 ∙ 0,1=
0,025 ∙ 0,01=
17,094 ∙ 100 =
125,05 ∙ 0,001 =
3,7 ∙ 1000 =
0,0002 ∙ 100 =
0,02 ∙ 0,01 =
155 ∙ 0,1 =
22,022 ∙ 0,01 =
V . Формування умінь і навичок
∙ 10 +0,6 ∙ 0,01 +1,99
Найбільша у світі змія
50,34 |
359,73 |
89,622 |
0,9909 |
9.45 |
1,4 |
10,67 |
908,4 |
Н |
А |
А |
О |
К |
Д |
А |
Н |
VІ. Домашнє завдання (параграф 34 вивчити правила, ст 214. Виконати вправи № 953, 964 (за підручником «Математика 5 клас» автор А.Г.Мерзляк Х.:Гімназія, 2018))
VІІ. Підсумок уроку.
Вправа «Дякую за співпарцю»