: формувати гармонійну особистість, яка усвідомлює свою належність до сучасної Української Держави; виховувати моральні, естетичні якості, почуття патріотизму та поваги до Збройних Сил України.
«За Україну, за її волю!» Мета: формувати гармонійну особистість, яка усвідомлює свою належність до сучасної Української Держави; виховувати моральні, естетичні якості, почуття патріотизму та поваги до Збройних Сил України. Хід заходу Гра «Збери прислів'я». Визначення теми уроку
Прислів'я Жити - Батьківщині служити. Хто за Батьківщину горою, той щирий герой. Будь не тільки сином свого батька - будь і сином свого народу. Вкраїна – мати, за неї треба головою стояти.
Ведуча 1: Сьогодні наш захід присвячений дню народження Збройних Сил України. Саме 6 грудня 1991 року Верховна рада України прийняла закон «Про оборону України» та «Про Збройні Сили України». Тому саме ця дата увійшла в історію сучасної Української Держави, як День Збройних Сил України. Ведуча 2: 6 Грудня — це свято пам’яті тисяч відважних воїнів, які віддали свої життя за незалежність, волю, суверенність та неподільність нашої держави. Ніколи не забути нам героїчних подвигів наших прадідів в ім’я України, їх щирої любові до рідної землі та безмежної відданості своїй Батьківщині. Ведуча 1: Проте День Збройних сил України — це насамперед свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких, наша країна досі лишається суверенною незалежною державою. Ведуча 2: У 2009 році була заснована емблема Збройних Сил України - прямий рівносторонній хрест із розбіжними сторонами малинового кольору, в центрі якого у круглому медальйоні синього кольору вміщено зображення Знака Княжої Держави Володимира Великого.
За основу цю емблему взяли всі види ЗСУ- сухопутні ,
повітряні , військово-морські
Ведуча 1: Рушійною-головною силою армії, завжди є солдати. Яким має бути солдат? Відважний – солдат ніколи нічого не боїться. Сильний – щоранку робить зарядку. Швидкий – солдат одягається за хвилину, реагує на небезпеку. Розумний, умілий, сміливий, хоробрий, братерський, патріот.
Ведуча 2: 28 червня 1996 р. було прийнято основний закон України – Конституцію. Конституція проголошує, що захист Вітчизни є обов’язком держави, всього народу, кожного громадянина. За Конституцією України хлопці, досягнувши 18-ти річчя, ідуть в армію захищати кордони Вітчизни, її незалежність, її територіальну цілісність, зараз цей закон трохи змінився в армію беруть хлопців яким виповнилось 20 років.
Ведуча 2: Але вони не тікають з війни, а героїчно борються з ворогом, бо знають, що ніхто, крім них, нас не захистить. Один із «Кіборгів» - захисників Донецького аеропорту Вадим Волк написав проникливе звернення до українців. Послухайте його.
(звучить «Мелодія дощу»)
Я прийду з війни і гляну в очі
Ведуча 1: Як же хочеться допомогти нашим героям! І ми це з вами намагаємось робити. Ми з вами , як і багато інших дітлахів, писали листи, малювали малюнки для солдат, які так потрібні їм. Ми, як і тисячі українців, всією школою збирали кошти на які закупили продукти харчування. З такою підтримкою, з такою силою духу Україна обов’язково переможе!!! Герої не вмирають!!!
Ведуча 1: Тож вам, щоб стати справжніми захисниками, треба уже зараз готуватися: загартовуватися, займатися спортом.
Ведуча 2: Сьогодні ми пропонуємо вам здійснити цікаву подорож у дивовижний світ чоловічої сили і краси, кмітливості і майстерності.
Ведуча 1: Тож розпочинаємо наші спортивно - розважальні змагання між юнаками . В першому конкурсі бере участь 2 хлопця.
Ведуча 2: Говорять що в армії треба встигнути одягнутися, поки не догорить сірник. От ми зараз і перевіримо, хто вміє швидко одягатися.
Ведуча 1: В другому конкурсі беруть участь теж 2 хлопця.
Конкурс №2 «Наряд по кухні».
Хлопці чистять по три картоплини кожен. Хто швидше виконає завдання.
Конкурс №3. Спецназівець Віджимання від полу
|
Ведуча 1: Я хочу закінчити нашу годину спілкування народною мудрістю, що Земля може нагодувати людину своїм хлібом, напоїти водою зі своїх джерел, але захистити сама себе не може.
Я бажаю вам козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, незламної сили волі та віри у власні сили. Нехай оптимізм, спокій та гарний настрій завжди крокують поряд. Мирного неба, благополуччя та процвітання нашій державі.