День безпечного Інтернету відзначають щороку в другий день другого тижня другого місяця. Це міжнародне свято запровадили у 2004 році мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю. Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.
Сценарій виступу агітбригади «Ми – за безпечний Інтернет»
Вчитель: День безпечного Інтернету 2019 відзначається 5 лютого 2019 року під гаслом "Разом для найкращого Інтернету".Отже сьогодні ми поговоримо про світ з яким ви стикаєтесь кожного дня – про світ Інтернету. Інтернет – це цікавий та захоплюючий світ, який дозволяє тобі дізнаватись про світ цікавого, спілкуватись з людьми в різних кінцях світу, грати в цікаві ігри та ділитись з іншими своїми думками та захопленнями. Але як і в любому іншому світі в Інтернеті є свої правила, яких треба суворо дотримуватись, для того, щоб уникнути неприємних та небезпечних ситуацій.
Учень 1. Ми з радістю усі свій виступ починаєм,
В питаннях кібернетики суперників не маєм!
Учень 2. Ми знаєм інтернет, як рідну косметичку,
Шукати інформацію ввійшло у нас у звичку!
Учень 3. Мережа небезпечною зробилася для нас,
Такий-то, люди добрі, настав для людства час.
Учень 4. Ті ігри, спами, віруси шкідливі для людей.
Від інтернет-залежності рятуйте всіх дітей!
Учень 5. Не знаємо ми міри для інтернет-розваг,
І від оцього всього вже їде в людства дах!!!
Учень 6. Цікава павутина цупкий капкан сплела,
І інтернет-мережа забила нам гола!
Учень 7. Розшукують нас віруси і небезпечний спам.
Все більше наближається підставлений капкан.
Учень 8. Чому комп висне, париться? Зійдіть з леза ножа!
Оці всі дивні фокуси дарує мережа!
Учень 9. А щоб ці подаруночки не викликали страх,
Завчіть, що кібернетика лише в наших руках!!!
Учень 10. Інтернет – це глобальна мережа, що об'єднує величезну кількість комп'ютерів по всій земній кулі. У теперішній час Інтернет – це невід'ємна частина нашого життя. Давайте спробуємо відповісти на питання: Інтернет – за чи проти? «Бути чи не бути»?
Учень 11. Найголовніша перевага глобальної мережі Інтернет – можливість видаленого доступу до інших комп'ютерів. Доступ практично до будь-якої інформації – це, звичайно, добре.
Учень 12. Але заборонений плід солодкий. В Інтернеті відсутня будь-яка цензура. Насильство, розпуста і шахрайство – процвітають. Більш того, часто нам нав'язують те, від чого варто було б захищати. Варто тільки увійти в мережу, як вас одразу ж заспамять пропозиціями відвідати ті чи інші сайти. Іноді від таких пропозицій просто неможливо відмовитися. Хитрі програми самі відкривають вам потрібні сторінки, мелькаючі анімовані картинки заворожують ... І це мінус.
Учень 13 Люди знайшли для себе спосіб формувати коло спілкування, який раніше був технічно неможливий. Це позитивна якість Інтернету.
Учень 14. Вже почали говорити про новий вид захворювання: інтернет - залежності. Деякі люди буквально живуть на просторах електронної мережі. І це також мінус.
Учень 15 А я вважаю, що дуже зручною і корисною, особливо для зайнятих і ділових людей, є Інтернет-пошта. Вона дозволяє нам пересилати і отримувати листи з різних кінців світу за лічені секунди, тоді як звичайною поштою це може зайняти тиждень або навіть більше.
Учень 16 Ще однією позитивною стороною Інтернету є реклама і магазини. Тут ти можеш знайти будь-яку продукцію, що тебе цікавить, подивитися ціну, магазини, де продається цей товар та іншу інформацію, і за бажанням придбати.
Учень 17. Особливу тривогу викликають онлайн-ігри. Вважається, що саме вони представляють саму серйозну загрозу для психіки, особливо для психіки молодої і не до кінця сформованої. Проблеми із зором, головні болі, психічні розлади, безсоння, нервозність - ось ті характерні риси, якими відрізняються геймери. І хоча більшість ігор в мережі безкоштовна, деякі гравці витрачають величезні гроші, щоб отримати перевагу над суперниками.
Учень 18 . Нарешті, Інтернет - це величезна інформаційна база, з якою не зрівняється жодна бібліотека світу.
Учень 19 . Напевно, все-таки користі від Інтернету більше, ніж шкоди. Особливо в сьогоднішньому світі, де життя тече все швидше і швидше. Очевидно, що в найближчому майбутньому він повністю або майже повністю замінить всі інші засоби зв'язку.
Учень 20. Тож, досить нерозумно було б висмикувати вилку з розетки та сховати системний блок ... Інтернет - всього лише інструмент, а не всесвітнє зло. Учіться користуватися ним з розумом і не йти у різних компаній, що заробляють на нас гроші. А що стосується віртуального життя – краще спробуйте знайти себе в реальному житті і в ньому стати значимою і авторитетною людиною.
Пісня (на мотив пісні Ані Лорак «А я за тобой в огонь»)
З Інтернетом життя клас,
Не сумуй – не треба!
Ми вам хочем розказать, научить всіх
Як безпечно треба чить
У всесвітній мережі.
Мережі!
Приспів:
Ми хочем допомогти
Знайомих нових знайти,
Безпечно у мережі
Знання збагатить свої.
Щоб віруси й спам життя
Не нищили без кінця,
Ми маєм боротись з цим,
Щоб легше жилось усім.
|
З Інтернетом життя клас,
Мережі!
|
З Інтернетом життя клас,
Мережі!
|
З Інтернетом життя клас,
Мережі!
|