Б.Я. - Нам – усьо!..
К. - Що – усьо?
Б.Я - Про нас тепер девятикласники зовсім забудуть! Начисто!
К. - Та як це – забудуть? Щоб мене, Кощія, з усіма безсмертними кістками і забули? Ти чого, Бабо, паніку сієш? Звідки така новина?
Б.Я. - Ти, Кощію, костями трясеш, а нічого довкола себе не бачиш! Ми де?
К. - Ну як – де? В школі! На святі!
Б.Я. - А яке свято, знаєш?
К. - Чи ти, Яга, думаєш, що я зовсім дурний?
Б.Я. - Ну і яке, яке?
К. - Звісно! Нового року!
Б.Я. - Що-о-о??!! Ну я так і знала! От Кощій – переборщій! От пропаща твоя голова!
К. - Моя не пропаща! Моя голова безмертна!
Б.Я. - Та ти подивися довкола!
К. - Ну?!
Б.Я. - Де сніг? Де мороз? Який ще тобі Новий рік? Травичка зелена! Пташки щебечуть!.. А нас – забу-ду-ть!... (плаче)
К. - І правда! Таки весна. (повертається до Баби) Ну і що? Чого нас дітям забувати? (показує на присутніх на святі)
Б.Я. - А те, що сьогодні свято Останнього дзвоника! А далі – Випускний вечір! І нам – усьо! А ми ж з ними з самого дитинства, з класу в клас, і на Новий рік, а на святі осені Іванці і Вадіку перемогу принесли.
К. – І правда так не хочеться із ними нам прощатися! Нам же ж так весело було. А далі що?
Б.Я. - Літні канікули! Хто з них влітку в казку зазирне? Пилитимемося у книжках на полиці… Ізмором нас братимуть. Засохнемо… Треба у них той останній дзвінок, того, поцупить. Щоб дарма не калатав. У лісі заховати, землею затоптати, мохом притрусити, мухомора посадити. Щоб навіки заглох. Ти, Кощію, украдеш, а я - за тобою…
(крадуть дзвінок)
Випускник 1. Дорогі наші улюблені герої
Ми вас ніколи не забудемо.
І ті роки які ми прожили із вами
пам’ятати точно будемо.
Випускник 2. Ми девять літ
Підручники в руках тримали,
Із них знання для себе здобували
Чого навчилися – ДПА покаже
А вам сьогодні першачки
Казки улюблені свої заповідаєм.
Випускник 3.
Учиться на відмінно всі
Слухнянні будьте і завзяті,
І першу вчительку свою.
Любіть і поважайте. (передають казки.)
Випускник 4.
На лінійці в нас ось тут
Є четвертокласники
В старші класи вони йдуть
І випускниками їх теж звуть
Випускник 5.
Вручаємо вам цей наказ
Нехай він вам нагадує:
Що перейшли ви в старші класи
Й живіть за цими правилами.
(Наказ. Правила для учнів.)
Пісня __Ми ще повернемось_____________________________
Випускник 6. Ну ось і все! Спасибі, люба школо,
Бо промайнуло довгих девять літ,
Уроки, дискотеки, друзів коло –
Прекрасний і чарівний дитинства світ!
Випускник 1. Були ви з нами в кожній справі –
Шановні, любі, щирі вчителі,
Порадники суворі і ласкаві,
Ви – честь і слава рідної землі !
Випускник 2.
В коло дружби поколінь
Ми ззиваємо усіх
Хто приклав зусиль багато
У вихованні нашого брата
1. Шановна Тетяна Іванівна!
Наша школа дуже рада,
Що у вас така посада,
Скільки ж справ тепер у Вас!
Ви хвилюєтесь за нас.
Спасибі вам за щиру турботу,
За вашу вдачу і роботу.
І дай вам Боже сили волі,
Отак і далі працювати в школі.
2. Шановна Олена Григорівна!
Хоча складання розкладу не мед,
Бо від програм не відійти і кроку,
Ми дякуємо вам насамперед,
Коли не мали сьомого уроку.
3. Любов Вікторівна, Альбіна Григорівна, Ольга Степанівна!
Вчителі найперші, рідні,
Ну як же вам не дякувать в цей час
За те , що розум, щедрість, вміння
Ви віддаєте все для нас.
4.Тамару Дем’янівну, Надію ----- та Володимира Васильовича вітаємо
І здоров‘я вам побажаємо,
Пам‘ятайте ви про нас
Ми найкращий в школі клас.
5. Оксана Анатоліївна і Алла Анатоліївна
Ви нас мовам різним навчалили,
Ми понесемо їх з собою в світ.
А вам від нас — палкий привіт!
6. Наталя Федорівна ви нас учили рахувати
Ділити, множить, додавати
За це ми вдячні любий вчитель вам
уклін доземний вам віват.
7.Оксана Володимирівна . Історія — це пройдене життя,
Та без минулого немає майбуття.
То ж за науку вдячні ми без меж,
І вам вклоняємося теж!
8.Валентин Іванович та Олександр Миколайович.
Людина й праця, як сіамські діти,
Нізащо їх не можна розділити.
Спасибі вчителю за працю і натхнення.
Ми в праці бачим наше сьогодення.
9. Тетяна Григорівна, Тамара Дмитрівна, Олена Михайлівна та Валентина Олександрівна!
Ми хочемо сказать спасибі
За те що вчасно нам дзвенів дзвінок
За чисті класи та подвір’я
І хай здоров’я вам дарує Бог.
10. Віктор Іванович, Роман Миколайович, Сергій Олексійович та Євген Васильович!
Прийміть від нас і ви вітання.
Подяку щиру від душі
Що стережете ви ночами
Майно та школу бо це ж наш дім.
11.Вікторія Анатоліївна ви класний керівник,
Який для нас такий, як мама.
До нас, таких як є, ви звикли,
І полюбили нас усіх так само.
Ви – класний керівник, а це вже гордість,
Адже усякого буває в школі.
Ви – наша радість, ви – висока мудрість,
Ви – світле сяйво у дитячій долі!
12. Спасибі, любі вчителі,
Уклін доземний рідній школі.
Ви всі — найкращі на землі!
За це ми дуже вдячні нашій долі!
МАМА. Вікторія Анатоліївна нашим дітям час вирушати у самостійне життя, то ж просимо вас звільнити їх від шкільних уроків, контрольних робіт, конкурсів, олімпіад і відпустити їх у життєву дорогу.
Класний керівник. Бажаю вам в житті іти сміливо,
Бажаю щастя кожному знайти!
І хай здійсниться, що кожному хотілось
В добру путь! Щасливо діти йдіть!
- Ідіть красиві, сильні, юні, гожі,
Ідіть в життя, що сповнене чудес.
Ідіть і хай Господь вам допоможе
І мрії ваші линуть до небес.
(класний керівник перерізає стрічки, учні випускають кульки і вигукують «Лети наша мрія у небо лети, хай кожен досягне своєї мети»)
Мелодія________________________________________-
Вальс _______________________________
1.Спасибі вам, мамо, cпасибi вам, тату.
За батьківську ласку, за душу багату.
2.Спасибі за ваші недоспані ночі,
За мудру науку, за руки робочі.
3. Спасибі за ваші даровані крила -
Це ви нас уперше літати учили!
4. Пора нам в дорогу, та це не біда,
Що вже вилітаєм зi свого гнізда.
5. Вгамуйтеся, сльози, затихніть вci болі.
Ми йдем у дорослість - така наша доля!
6. Спасибі вам, тату, cпасибі вам, мамо.
Що нас закривали від горя руками.
За ласку у cepцi, за хліб на столі.
Вклоняємось вам до самої землі.(вклоняються)
Слова батьків
1.Пошли Боже нашим дітям,
Здоров’я щастя, віри в майбуття,
Пошли їм людяності, милосердя
І доброти на все життя!
2.Дай розум гострий,думки світлі,
Дай їм бажання працювати,
Людей, які до них привітні!
І щоб сім’ю щасливу мати.
3.Щоб рідну землю пам’ятали,
Щоб не тривожились батьки,
Щоб рід свій й Бога шанували,
Дай мудрості їм навіки!
4.Благословляємо ваш путь,
Вам діти, щастя ми бажаєм
На гарну долю на любов
Цим рушником благословляєм!
Пісня «про рушник»_______________________________
Б.Я. Що? Ви на нас не чекали?
А ми до вас на свято знову завітали!
Кощій: Знаємо що цілий рік ви навчались
Спортом, наукою, мистецтвом займались?
Б.Я.: а ми вам свято зіпсувати намагалися,
Дзвінок поцупили і швидко заховалися.
Та бачимо що час його вертати,
Але так не хочеться нам поспішати.
К.Б. Бо шкода нам з цими учнями прощатись.
Так з друзями не легко розлучатись.
Б.Я. Та змінна гідна їм уже готова
І восени знову прийме рідна школа.
Когорту першокласників завзятих
І знову ми зберемося на свято.
Б.Я: Тримайте свій дзвінок!
К: Віддаємо його головному інспектору,
Б.Я: Звичайно ж Вашому директору.