Сценарій останнього дзвоника: «Лети наша мрія, у небо лети, хай кожен досягне своєї мети.»

Про матеріал
Останній дзвоник — традиційне свято школярів, які закінчують навчання. Останні дзвінки в школах проходять у кінці травня, це свято підводить риску, ставить крапку в багаторічному навчальному марафоні з усіма його уроками і змінами, контрольними роботами та домашніми завданнями. Останній дзвінок — велике загальношкільне свято, яке адресоване випускникам, вчителям і батькам.
Перегляд файлу

Б.Я.     - Нам – усьо!..
К.        - Що – усьо? 
Б.Я      - Про нас тепер девятикласники зовсім  забудуть! Начисто!

К.      - Та як це – забудуть? Щоб мене, Кощія, з усіма безсмертними кістками і забули? Ти чого, Бабо, паніку сієш? Звідки така новина?
Б.Я.   - Ти, Кощію, костями трясеш, а нічого довкола себе не бачиш! Ми де?
К.   - Ну як – де? В школі! На святі!
Б.Я.    - А яке свято, знаєш? 
К.   - Чи ти, Яга, думаєш, що я зовсім дурний? 
Б.Я.    - Ну і яке, яке?
К.    - Звісно! Нового року!
Б.Я.   - Що-о-о??!! Ну я так і знала! От Кощій – переборщій! От пропаща твоя голова! 
К. - Моя не пропаща! Моя голова безмертна!
Б.Я.  - Та ти подивися довкола! 
К.  - Ну?!
Б.Я.  - Де сніг? Де мороз? Який ще тобі Новий рік? Травичка зелена! Пташки щебечуть!.. А нас – забу-ду-ть!... (плаче)
К.  - І правда! Таки весна. (повертається до Баби) Ну і що? Чого нас дітям забувати? (показує на присутніх на святі)
Б.Я. - А те, що сьогодні свято Останнього дзвоника! А далі – Випускний вечір! І нам – усьо! А ми ж з ними з самого дитинства, з класу в клас, і на Новий рік, а на святі осені Іванці і Вадіку перемогу принесли.
К.  – І правда так не хочеться із ними нам прощатися! Нам же ж так весело було. А далі що? 
Б.Я. - Літні канікули! Хто з них влітку в казку зазирне? Пилитимемося у книжках на полиці… Ізмором нас братимуть. Засохнемо… Треба у них той останній дзвінок, того, поцупить. Щоб дарма не калатав. У лісі заховати, землею затоптати, мохом притрусити, мухомора посадити. Щоб навіки заглох. Ти, Кощію, украдеш, а я - за тобою…

(крадуть дзвінок)

 

Випускник 1. Дорогі наші улюблені герої

Ми вас ніколи не забудемо.

І ті роки які ми прожили із вами

пам’ятати точно будемо.

 

Випускник 2. Ми девять літ

Підручники  в руках тримали,

Із них знання для себе здобували

Чого навчилися – ДПА покаже

А вам сьогодні першачки

Казки  улюблені свої заповідаєм.

 

Випускник 3.

Учиться на відмінно всі

Слухнянні будьте і завзяті,

І першу вчительку свою.

Любіть і поважайте. (передають казки.)

 

Випускник 4.

На лінійці в нас ось тут

Є четвертокласники

В старші класи вони йдуть

І випускниками їх теж звуть

 

Випускник 5.

Вручаємо  вам цей наказ

Нехай він вам нагадує:

Що перейшли ви в старші класи

Й живіть за цими правилами.

(Наказ. Правила для учнів.)

 

Пісня __Ми ще повернемось_____________________________

Випускник 6. Ну ось і все! Спасибі, люба школо,
Бо промайнуло довгих девять літ,
Уроки, дискотеки, друзів коло –
Прекрасний і чарівний дитинства світ!

Випускник 1. Були ви з нами в кожній справі –
Шановні, любі, щирі вчителі,
Порадники суворі і ласкаві,
Ви – честь і слава рідної землі !

Випускник 2.

В коло дружби поколінь

Ми ззиваємо усіх

Хто приклав зусиль багато

У вихованні нашого брата

 

1. Шановна Тетяна Іванівна!

Наша школа дуже рада,

Що у вас така  посада,

Скільки ж справ тепер у Вас!

Ви хвилюєтесь за нас.

Спасибі вам за щиру турботу,

За вашу вдачу і роботу.

І дай вам Боже сили волі,

Отак і далі працювати в школі.

2. Шановна Олена Григорівна!

Хоча складання розкладу не мед,

Бо від програм не відійти і кроку,

Ми дякуємо вам насамперед,

Коли не мали сьомого уроку.

 

3. Любов Вікторівна, Альбіна Григорівна, Ольга Степанівна!

Вчителі найперші, рідні,

Ну як же вам не дякувать в цей час

За те , що розум, щедрість, вміння

Ви віддаєте все для нас.

 

4.Тамару Дем’янівну, Надію ----- та Володимира Васильовича  вітаємо

І здоров‘я  вам побажаємо,

Пам‘ятайте ви  про нас

Ми  найкращий в школі клас.

 

5. Оксана Анатоліївна і Алла Анатоліївна

Ви нас мовам різним навчалили,

Ми понесемо їх з собою в світ.

А вам від нас  — палкий привіт!

 

6. Наталя Федорівна ви нас учили рахувати

Ділити, множить, додавати

За це  ми вдячні любий вчитель вам

уклін доземний вам  віват.

 

7.Оксана Володимирівна . Історія — це пройдене життя,

Та без минулого немає майбуття.

То ж за науку вдячні ми без меж,

І вам вклоняємося теж!

 

8.Валентин Іванович та Олександр Миколайович.

Людина й праця, як сіамські діти, 
Нізащо їх не можна розділити. 
Спасибі вчителю за працю і натхнення. 
Ми в праці бачим наше сьогодення. 

 

9. Тетяна Григорівна, Тамара Дмитрівна, Олена Михайлівна та Валентина Олександрівна!

Ми хочемо  сказать спасибі

За те що вчасно нам дзвенів дзвінок

За чисті класи та подвір’я

І хай здоров’я вам дарує Бог.

 

10. Віктор Іванович, Роман Миколайович, Сергій Олексійович та Євген Васильович!

Прийміть від нас і ви вітання.

Подяку щиру від душі

Що стережете ви ночами

Майно та школу бо це ж наш дім.

 

11.Вікторія Анатоліївна  ви  класний керівник, 
Який для нас такий, як мама. 
До нас, таких як є, ви звикли, 
І полюбили  нас усіх так само.

 Ви – класний керівник, а це вже гордість,

Адже усякого буває в школі.

Ви – наша радість, ви – висока мудрість,

Ви – світле сяйво у дитячій долі!

 

12. Спасибі, любі вчителі, 
Уклін доземний рідній школі. 
Ви всі — найкращі на землі! 
За це ми дуже вдячні нашій долі!

МАМА. Вікторія Анатоліївна нашим дітям  час  вирушати  у самостійне життя, то ж просимо вас звільнити їх від шкільних уроків, контрольних робіт, конкурсів, олімпіад і відпустити їх у життєву дорогу.

Класний керівник. Бажаю вам в житті іти сміливо,

Бажаю щастя кожному знайти!

І хай здійсниться, що кожному хотілось

В добру путь! Щасливо діти йдіть!

- Ідіть красиві, сильні, юні, гожі,

Ідіть в життя, що сповнене чудес.

Ідіть і хай Господь вам допоможе

І мрії ваші линуть до небес.

 

(класний керівник перерізає стрічки,  учні випускають кульки і вигукують «Лети наша мрія у небо лети, хай кожен досягне своєї мети»)

Мелодія________________________________________-

Вальс _______________________________

 

 

 

 

1.Спасибі вам, мамо, cпасибi вам, тату.

За батьківську ласку, за душу багату.

 

2.Спасибі за ваші недоспані ночі,

 За мудру науку, за руки робочі.

 

3. Спасибі за ваші  даровані крила -

 Це ви нас уперше літати учили!

 

4. Пора нам в дорогу, та це не біда,

 Що вже вилітаєм зi свого гнізда.

 

5. Вгамуйтеся, сльози, затихніть вci болі.

 Ми йдем у дорослість - така наша доля!

 

6. Спасибі вам, тату, cпасибі вам, мамо.

 Що нас закривали від горя руками.

 За ласку у cepцi, за хліб на столі.

 Вклоняємось вам до самої землі.(вклоняються)

 

Слова батьків

1.Пошли Боже нашим дітям,

Здоров’я  щастя, віри в майбуття,

Пошли їм людяності, милосердя

І доброти на все життя!

 

2.Дай розум гострий,думки світлі,

Дай їм бажання працювати,

Людей, які до них привітні!

І щоб сім’ю щасливу мати.

 

3.Щоб рідну землю пам’ятали,

Щоб не тривожились батьки,

Щоб рід свій й Бога шанували,

Дай мудрості їм навіки!

 

4.Благословляємо ваш путь,

Вам діти, щастя ми бажаєм

На  гарну долю на любов

Цим рушником благословляєм!

 

Пісня «про рушник»_______________________________

 

 

Б.Я.     Що? Ви на нас не чекали?

               А ми до вас на свято знову завітали!

Кощій:  Знаємо що цілий рік ви навчались

               Спортом, наукою, мистецтвом займались?

Б.Я.:    а ми вам свято зіпсувати намагалися,

            Дзвінок поцупили і швидко заховалися.

            Та бачимо що час його вертати,

               Але так не хочеться нам поспішати.

К.Б. Бо шкода нам з цими учнями прощатись.

 Так з друзями не легко розлучатись.

Б.Я. Та змінна гідна їм уже готова

 І восени знову прийме рідна школа.

 Когорту першокласників завзятих

 І знову ми зберемося на свято.

Б.Я:     Тримайте  свій дзвінок!

К:   Віддаємо його головному інспектору,

Б.Я:     Звичайно ж  Вашому директору.

 

 

docx
Додано
26 березня 2025
Переглядів
1021
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку